מס' צפיות - 4321
דירוג ממוצע -
איך להקטין תמונות
הקטנת תמונות בצורה קלה ופשוטה לצורך שליחה במייל או העלאה לאתרים ורשתות חברתיות.
מאת: גל אוברציגר 16/07/09 (14:14)

בעידן המצלמות הדיגיטליות החדשות, כל התמונות שאנו מצלמים הן כבדות במשקל (רזולוציה גבוהה) ולכן קשה לשלוח אותן במייל ובעייתי להעלות אותן לאתרים שלעיתים מגבילים בגודל התמונה. רשתות חברתיות כדוגמת קפה , מקושרים, פייסבוק וכד' , מעדיפות ובנויות כך שהתמונות של הגולשים יהיו קטנות יחסית וכך ניתן יהיה לראותן בקלות. גם התמונה של שגולשים מעלים לפרופיל שלהם באתרים השונים צריכה להיות קטנה במשקל ובגודל. אני מביא לפניכם מספר אתרים ותוכנות בחינם שבעזרתם תוכלו לכווץ ולהקטין את התמונות שלכם. בחלק מהאתרים תוכלו אפילו לחתוך חלק מהתמונה ולשמור (למשל רק את הפרצוף שלכם מתוך תמונה גדולה).

 

http://www.gapo.co.il/downloads - לוחצים על האייקון של "שינוי גודל של תמונות" ומתקינים תוכנה פשוטה של מיקרוסופט שבעזרתה אפשר להקטין תמונות ברצף (למשל אם יש לכם מחיצה עם הרבה תמונות מסמנים את כל התמונות עם ctrl A , עושים קליק ימני ובוחרים resize ואז התוכנה מקטינה במכה אחת את כל התמונות)

 

http://resizr.lord-lance.com - ממשק פשוט ונוח , בוחרים קובץ מהמחשב ובוחרים את רוחב התמונה. האתר יודע לבד להקטין את התמונה ולשמור על הקנה מידה.

 

http://www.resizeyourimage.com - אתר מעולה לחתוך תמונות. רוצים רק את הפנים שלכם מכל התמונה ? אתם בוחרים תמונה מהדיסק הקשיח, ועם העכבר בצורה פשוטה בוחרים את החלק אותו אתם רוצים לחתוך. קל, מהיר ופשוט. אתר מומלץ !

 

http://www.resize2mail.com - אתר יעיל שמשלב כמה אופציות. בוחרים תמונה, בוחרים בכמה להקטין אותה מבחינת % או לאיזה גודל מבחינת רזולוציה. לאחר ההקטנה ניתן לשמור או לחתוך חלק מהתמונה.

 

http://gui.picresize.com/picresize2 - האתר הכי משוכלל שראיתי. מעלים תמונה ואפשר להקטין אותה, לחתוך אותה ולשנות את הצבעים , תאורה , קונטרסט , להוסיף טקסט , להפוך לשחור/לבן , להוסיף מסגרת יפה ועוד ... ממש עורך תמונות און ליין. מאוד ידידותי ומשוכלל.

 

http://www.webresizer.com/resizer - עוד אתר משוכלל ובו אפשרויות רבות להקטנה, חיתוך ועריכה של תמונות. ממשק קל ונוח, מראה בכמה אחוזים גודל התמונה קטן , ניתן לסובב את התמונה ולשמור בסוף את התוצר המוגמר.

 

גל אוברציגר

 

הכותב הוא גל אוברציגר גל רהב תקשורת מחשבים בע"מ שירות לרשתות מחשבים , ניתוח מערכות מידע קידום, שיווק ומיתוג אתרי אינטרנט. http://www.vipsupport.co.il gal@vipsupport.co.il גל אוברציגר , מומחה לרשתות ותקשו

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר