מס' צפיות - 305
דירוג ממוצע -
"חלונות 7"
מאת: יאיר מור 08/01/09 (02:55)

משדרגים את החמור לפני העגלה

 

נראה שמייקרוסופט כבר לא כל-כך רעה כמו שלימדו אותנו. לפי מידע פנימי שהגיע לאתר Tech ARP, ונוגע ל"תוכנית האחריות הטכנית" ל"חלונות 7", החברה מתכוונת לחייב את ספקי המחשבים להעניק ללקוחותיהם אפשרות לשדרג את מערכת ההפעלה לחלונות 7 ברגע שתצא.

 

"המחשבים המצויידים בויסטה חייבים להירכש ע"י לקוחות הקצה... בין הראשון ביולי 2009 למועד שטרם נקבע" כדי להיות זכאים לתוכנית, לפיה הם יקבלו את האפשרות להחליף את מערכת ההפעלה הכושלת בזו שתצא בעוד כשנה, ללא תשלום.

 

אמנם לפי המסמך רשאים הספקים לקצר את התקופה, אך כולם חייבים לעבוד לפי העיקרון: משתמשים שיקנו אחרונים את מערכת ההפעלה VISTA בגרסאות PREMIUM HOME, BUSINESS ו-ULTIMATE יוכלו להחליף אותה בגרסאות PREMIUM HOME, PROFESSIONAL ו-ULTIMATE של חלונות 7.

 
נציג של מייקרוסופט אמר לכתבת/בלוגרית Ziff Davis Media מרי-ג`ו פולי כי אין לחברה מה להכריז כרגע בנושא תוכניות השדרוג, וכי החברה תמיד בודקת אפשרויות כאלה מול הספקים המורשים שלה.

 

בנוסף, הדגישו במייקרוסופט כי משמעות התאריכים המוצעים איננה יציאה אפשרית של חלונות 7 כבר בסוף 2009, וכי המועד הרשמי ליציאתה הוא עדיין תחילת 2010 - עם יותר סיכויים לדחיה מאשר להקדמה.

 

לבלוג של יאיר מור

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר