מס' צפיות - 895
דירוג ממוצע -
Windows 7 דלפה לרשת
עותקים מגרסת הביטא של מערכת ההפעלה הבאה של מיקרוסופט, Windows 7, דלפו לרשת טורנט. לאלו סכנות עלולים להיחשף הגולשים שינסו להוריד אותה?
מאת: טור אורח 30/12/08 (03:12)

מאת: מערכת pCon

 

גרסת הביטא הראשונה של מערכת ההפעלה Windows 7, דלפה ככל הנראה, לרשת האינטרנט. זאת, כמעט חודש לפני שמיקרוסופט אמורה הייתה לשחרר אותה באופן רשמי לציבור הבודקים שלה.

גרסת הביטא הראשונה של Windows 7, אשר אמורה הייתה להשתחרר בחודש ינואר הקרוב, זמינה כעת להורדה בקובץ ISO דרך רשת שיתוף הקבצים טורנט (torrent) הפופולארית. על פי דיווחיהם של מספר בלוגרים ואתרי חדשות באינטרנט, זמינים כעת כבר מעל ל-700 טורנטים להורדת גרסת הביטא.

חשוב לציין כי רבים ממקורות ההורדה האלו הינם מזויפים ועשויים להכיל וירוסים ותוכנות זדוניות אחרות, ולמעשה, לגרום לפגיעה ולהרס למחשב המשתמש בהם. לכן, מומלץ מאוד לא להתפתות להוריד את גרסה זו ולהמתין לפרסום המקור הרשמי להורדה על ידי מיקרוסופט (ההורדה כמובן לכשעצמה גם אינה חוקית).

לא ברור כיצד דלפה הגרסה הזו לרשת, שכן, מיקרוסופט לא חשפה אותה עד היום לציבור. המקרה המפורסם ביותר שבו חשפה מיקרוסופט פרטים לגבי גרסת הביטא היה בכנס PDC 2008, שנערך לפני כחודשיים בלוס אנג'לס, בו העבירה החברה עותקים מגרסת הפרה ביטא לנוכחים באירוע על גבי תקליטורי DVD. עותקים אלו היו מגובלים למדי ולא כללו את כל האפשרויות שיהיו בגרסת הביטא הרשמית.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר