מס' צפיות - 656
דירוג ממוצע -
חברות התקשורת - הטבות ליישובי עוטף עזה
בעקבות המשבר בעזה החליטו מרבית ספקיות התקשורת להעניק הטבות והנחות משמעותיות לתושבים הישראליים המתגוררים בקו האש. מה כוללות ההטבות?
מאת: טור אורח 29/12/08 (01:49)

מאת: מערכת pCon

 

חברות התקשורת הישראליות נרתמות גם הן למען תושבי הדרום הנמצאים בקו האש. בזו אחר זו הכריזו אתמול מרבית חברות התקשורת הישראליות על הטבות משמעותיות לתושבים העומדים מול איום הרקטות. בימים הקרובים צפויים לצאת במבצעים דומים חברות תקשורת נוספות.

מה בהטבות?

סלקום הודיעה אתמול כי תעניק לתושבי עוטף עזה, שדרות, נתיבות ואשקלון, 50% הנחה על זמן אויר בתוך רשת סלקום. בנוסף, מתכוונת החברה להפעיל ניידות שירות מיוחדות שיפעלו לרווחת התושבים בקו העימות. כרגע ממתינה החברה לקבלת האישורים המתאימים מגורמי הביטחון על מנת שתוכל להוציא את הניידות לשטח.

פרטנר תעניק הנחה של 50% בזמן אוויר ואפשרות לשליחת SMSים בחינם ללקוחותיה המשויכים למסלולי החיילים. ההטבה תינתן לשיחות שיבוצעו מאזור אשדוד ודרומה. כמו כן, החברה תפעיל ניידות שירות לחיילים שיספקו שירותי תחזוקה והטענה לטלפונים הניידים.

Yes פותחת את כל ערוצי הילדים שלה ללקוחותיה בקו העימות לצפייה בחינם. כמו כן, היא פתחה ערוץ מיוחד, מספר 101, אשר יציג את שידורי כל ערוצי החדשות שלה על גבי מסך מפוצל אחד. הוט פותחת את כל הערוצים שלה לצפייה בחינם לכל תושבי הדרום, ובנוסף, גם היא פתחה ערוץ מיוחד, מספר 66, שיציג את שידורי החדשות מכל העולם במסך מפוצל.

בזק בינלאומי מעניקה לכל התושבים בקו העימות כ-60 דקות שיחה לחו"ל במתנה. המעוניינים לקבל את ההטבה יצטרכו להתקשר למספר 1-800-014-014, או *014 מכל טלפון, ולהירשם. ההטבה תקפה, בשלב זה, עד ה-10 לינואר.

מירס מעניקה ל-50 אלף מלקוחותיה בצה"ל, המחזיקים מכשירי מירס אישיים, שיחות אוקי טוקי בחינם וללא הגבלה. מומלץ להמשיך ולהתעדכן על מבצעים והטבות נוספות גם בימים הקרובים.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר