מס' צפיות - 603
דירוג ממוצע -
Windows XP תימכר גם ב-2009
מיקרוסופט דחתה שוב את מועד הסיום למכירת מערכת ההפעלה Windows XP, אשר נקבע בפעם האחרונה לינואר 2009. עד מתי תוכלו למצוא את XP על מדפי החנויות?
מאת: טור אורח 23/12/08 (02:27)

מאת: מערכת pCon

 

מיקרוסופט החליטה להעניק הארכה נוספת ליצרני המחשבים האישיים ולאפשר להם להמשיך ולמכור את Windows XP גם לאחר ה-31 בינואר 2009 - המועד האחרון שקבעה בפעם הקודמת למכירת המערכת. המועד החדש שנקבע לסיום המכירה הוא ה-30 במאי 2009, כארבעה חודשים לאחר מכן.

זו לא הפעם הראשונה בה מיקרוסופט דוחה את מועד הסיום למכירת Windows XP. במקור, היו אמורים היצרנים להפסיק למכור את המערכת כבר ב-30 בינואר 2008 - חודשים ספורים בלבד לאחר השקת מערכת Windows Vista. זאת, על מנת לאפשר להגדיל את קצב המכירות של המערכת החדשה.

ההחלטה החדשה הגיעה הפעם, ככל הנראה, בעקבות ביקוש ער גם כיום מצד לקוחות לרכישת המערכת, למרות השקת Windows Vista לפני יותר משנה, ובעקבות חשש של היצרנים להישאר עם עותקים רבים של המערכת גם לאחר המועד שנקבע לסיום המכירות.

לאחר ה-30 במאי 2009 ניתן יהיה לשווק את Windows XP רק על מחשבים ניידים זעירים כמו netbooks וכדומה עד שנת 2010 . חשוב לציין כי בשנה הבאה אמורה להשתחרר לשוק מערכת ההפעלה Windows 7, אשר תספק חלופה נוספת עבור המשתמשים.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר