מס' צפיות - 469
דירוג ממוצע -
חברות הסלולאר יציעו שירותי אינטרנט
שלושת חברות הסלולאר הגדולות בישראל, סלקום, פלאפון ואורנג', מתכוונות להציע ללקוחותיהן שירותי גישה לאינטרנט נייח ושירותי טלפון קווי. מהפך בשוק התקשורת בישראל?
מאת: טור אורח 16/12/08 (14:30)

מאת: מערכת pCon

 

חברות הסלולאר סלקום, פלאפון ואורנג', נכנסות לתחום האינטרנט הנייח והטלפוניה הקווית. החברות מתכוונות להשיק בקרוב מגוון חבילות שירות חדשות שיציעו ללקוחותיהן שירותי גישה לאינטרנט ושירותי טלפון קוויים במחירים אטרקטיביים. זאת, בנוסף על חבילות קיימות שהושקו לאחרונה.

מה בסלקום?

חברת סלקום החלה להציע החודש ללקוחותיה מגוון חבילות גישה לאינטרנט בשיתוף עם 013 נטוויז'ן. החבילה הבסיסית ביותר שלה מציעה שירות גישה לאינטרנט נייח במהירות של 2.5MB במחיר של 99 ש"ח לחודש בהתחייבות ל-18 חודשים והחבילה היקרה ביותר שלה מציעה שירות גישה לאינטרנט במהירות של 2.5MB ו-720 דקות זמן אוויר במחיר של 399 ש"ח לחודש ובהתחייבות ל-18 חודשים.

בנוסף, מציעה החברה שירותי טלפוניה קוויים לעסקים, עם הקידומת 052, באמצעות חיבור הטלפון הקווי לנתב האלחוטי הסלולארי של החברה. השירות, המוצע במחיר של 85 ש"ח לחודש, מספק 2000 דקות שיחה פנים ארגוניות בחינם, 1000 דקות שיחה ליעדי סלקום במחיר של 15 אגורות לדקה, ושיחות לטלפונים קוויים אחרים במחיר של 10 אגורות לדקה.

מה בפלאפון?

פלאפון מתכוונת להשיק גם היא שירותי גישה לאינטרנט נייח בשיתוף פעולה עם בזק בינלאומי. לקוחות החברה, כמו בסלקום ובאורנג', יוכלו לשלם על שירותי האינטרנט הנייח והטלפון באמצעות חשבונית אחת. החברה עוד לא מסרה פרטים לגבי החבילות החדשות.

מה באורנג'?

חברת פרטנר, המפעילה את המותג אורנג', מציעה כבר מספר חודשים שירותי טלפון קווי עבור עסקים ותאגידים תחת הקידומת 074. שירות זה צפוי להשתחרר בחודשים הקרובים גם עבור לקוחות פרטיים. בתחילת השנה הבאה צפויה החברה להשיק חבילות תקשורת נוספת לשירותי אינטרנט נייח וכמו גם לשירותי טלוויזיה.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר