מס' צפיות - 381
דירוג ממוצע -
גרסא 2.0 ל-Silverlight
כשנה לאחר השקת Silverlight, משיקה כעת מיקרוסופט את גרסא 2.0, בניסיון להתחרות בפלאש מבית Adobe. מה התוכניות של מיקרוסופט? מה מציעה גרסא 2.0? פרטים מיד.
מאת: טור אורח 15/10/08 (00:42)

מאת: מערכת pCon

 

אתמול השיקה מיקרוסופט את Silverlight 2.0, התשובה שלה לפלאש מבית Adobe. גרסא 2.0 מציעה שינויים ושיפורים למפתחים ולמשתמשים כאחד. הגרסא מוצעת להורדה כבר מאתמול, עם מאפיינים חדשים כולל תמיכה לניהול זכויות דיגיטליות, שיפור לתמיכה בין פלטפורמות וטכנולוגיית deep zoom.

עוזרים למפתחים

יחד עם הגרסא החדשה הכריזו במיקרוסופט גם על תמיכה חדשה לתוכנה, ועל כלי פיתוח ועיצוב שיעבדו יחד עם Visual Studio 2008, Visual Studio Web Developer Express ו-Expression Blend.

לפי מיקרוסופט, מאז השקת Silverlight לפני קצת יותר משנה, אחד מכל ארבעה משתמשים ברחבי העולם התקין Silverlight. ועדיין, גם במיקרוסופט מודים כי ל-Silverlight יש דרך ארוכה עד שיוכל לנצח בתחרות מול פלאש, המותקן על כמעט כל מחשב אישי בעולם.

תוכניות לעתיד

במיקרוסופט צופים עתיד מזהיר ל-Silverlight 2.0, ואף מתכננים להריץ בעתיד את Silverlight גם על iPhone, ונמצאים בשיחות עם אפל בנושא. עם זאת, כרגע לא נראה שאפל מעוניינת בכך, אך אולי בעתיד תשנה את דעתה.

משתמשים שכבר התקינו את Silverlight בגרסתה הקודמת יוכלו לקבל שדרוג בקלות, מאחר והעדכון ייעשה באופן אוטומטי תוך זמן קצר לאחר ההכרזה.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר