מס' צפיות - 450
דירוג ממוצע -
לנובו: מפצים את המתחכמים
מאת: יאיר מור 08/08/08 (02:43)

בתחילת השבוע פורסמו באתר יצרנית המחשבים "לנובו" המפרטים הזמינים למחשבי X200 החדשים. תוך דקות מעטות כבר זעקו כל אתרי המחשבים שמכבדחם את עצמם (מלבדי, כמובן), כי המפרטים לא יכולים להיות נכונים, שכן לאפשרות להחליף את הדיסק הקשיח של 80 גיגה-בייט בכונן SSD של 128 גיגה-בייט הוצמדה תגית מחיר של אפס דולרים, עשרות דולרים פחות מהמחיר המשוער שאמורה ליצור ההחלפה של הדיסק הסטנדרטי בכונן הנייח.

 

עשרות אלפי אנשים הזדרזו לנסות לנצל את הטעות ולהזמין את המפרט היקר במחיר המוטעה, רק כדי לבדוק מה תעשה לנובו בעניין. לאחר כמה שעות (או ליתר דיוק: כמעט יום שלם) הורידה לנובו את המפרט המוטעה, ואתמול (רביעי) היא הכריזה כי כדי לפצות את עשרות אלפי המזמינים של המפרט המוטעה, היא תאפשר להם לקבל את הנייד החדש עם דיסק נייח - אך "רק" של 64 גיגה-בייט (או דיסק קשיח רגיל של 200 גיגה-בייט) - ללא תוספת תשלום.

 

 

לחץ להגדלת התמונה

 

החברה שלחה מיילים לכל המזמינים, בו היא מיידעת אותם על הטעות, ומבקשת מהם להשיב לה במייל עם ההזמנה המבוקשת עד יום שני הקרוב, ה-11 באוגוסט. מי שלא ישיב, לא רק שלא יקבל את המחשב בלי בונוס - הוא לא יקבל אותו בכלל (או, במלים אחרות: לנובו מודעת לכך שרוב ההזמנות היו נסיונות התחכמות, וחוסכת למתחכמים המאוכזבים את הצורך לרדוף אחרי חברת האשראי לביטול העיסקה). כל הכבוד ללנובו.

 

לבלוג של יאיר מור

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר