מס' צפיות - 397
דירוג ממוצע -
הֶבְזֶק במהירות הַבַּזָק
מאת: יאיר מור 25/07/08 (02:37)

אם אתם עדיין לא בטוחים איזה כונן כדאי לכם לקנות עם המחשב הבא שלכם, האייטם הזה הוא בשבילכם:

 
אחרי שנרגעה סערת מבחני צריכת החשמל של כונני ה-SSD, החבר`ה באתר "הוט הארדוור" החליטו שהם רוצים לחמוד לצון ולהשוות את ביצועי כונן הדגל החדש מסדרת Core של חברת OCZ המייצרת כונני SSD מול VelociRaptor, כונן הדגל החדש של WD, המסרבת בתוקף לייצר כוננים שאינם מסתובבים סחור-סחור.

 
התוצאות הראשוניות מרשימות ביותר: בעוד ה"ולוסיראפטור" של ווסטרן דיג`יטלהפגין מהירות קריאה ממוצעת של 136 מ"ב לשניה ומהירות כתיבה ממוצעת של 134מ"ב לשניה, בעוד הכונן המוצק של OCZ הראה ממוצעים של 140 מ"ב לשניה בקריאהו-87 מ"ב לשניה בכתיבה. הנתונים האלה מדהימים ממש, בהתחשב בעובדה שכונניםמבוססי פלאש ידועים כאיטיים בהרבה מכוננים קשיחים מסורתיים.

 
אבל זו רק ההתחלה: במבחני ביצועים כלליים, כמו משחקים, המרת תמונות, סריקת"ווינדוז דיפנדר" ואתחול "ויסטה", הכונן הנייח הפגין מהירויות גבוהות פי 5מאלו של יריבו המסתובב. זו הפעם הראשונה שכונן פלאש מצליח לגבור על כונןקשיח רגיל במבחן ביצועים. ועם המחירים שממשיכים לרדת ולנובו המתכוונת לשלבאת הכוננים החדשים ביותר מחשבים מתוצרתה, כבר אין ספק: אם אתם מתכווניםלקנות מחשב חדש בשנה הקרובה - חכו כמה חודשים וקנו אותו עם כונן מבוסספלאש.

 

לבלוג של יאיר מור

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר