מס' צפיות - 710
דירוג ממוצע -
תשעה מחשבים חדשים מבית Lenovo
לא פחות מתשעה מודלים חדשים משיקה Lenovo, עם חידושים מעניינים, ודגמים המתאימים גם לארגונים קטנים ובינוניים. מה כוללים הדגמים החדשים? מה מחירם? ומה עוד מציעה החברה מעבר למחשבים?
מאת: טור אורח 16/07/08 (02:36)

מאת: מערכת pCon

 

במקביל להכרזה של אינטל על השקת פלטפורמת Centrino 2 בקרוב, הודיעה חברת Lenovo על השקת סדרת מחשבים ניידים ומחשבי מחברת הכוללים כולם את Centrino 2. המחשבים כוללים תשעה ThinkPad's: שלושה בסדרת SL חדשה המיועדת לעסקים קטנים ובינוניים (SMB's); סדרת X חדשה של אולטרא-ניידים; שדרוגים לסדרות R ו-T הקיימות; ותחנת עבודה ניידת בסדרת W החדשה.

ממלאת את הפער

סדרת SL מהווה את החדשות העיקריות בהשקה, מאחר והיא ממלאת את הפער שקיים בין ThinkPad's ארגוניים ובין קו המחשבים הניידים האולטרא-קטנים מקו 3000 של Lenovo. המחשבים בסדרת SL מגיעים עם ציפוי שחור מבריק ועיצוב מוכר ממחשבים אחרים של החברה.

כל שלושת המודלים בסדרת SL מבוססים על מעבדי Core 2 Duo, עם בחירה בין Intel X4500 או 128MB Nvidia GeForce 9300 graphics. מחשב ה-SL300 (13.3 אינץ') יכלול גם תצוגת LED אחורית, ויהיה זמין החל מהחמישי באוגוסט במחירים המתחילים ב-899 דולר. ה-SL400 (14.1 אינץ') וה-SL500 (15.4 אינץ') זמינים כבר היום במחירים המתחילים ב-799 דולר.

גם תמיכה ואבטחה

מעבר למחשבים החדשים, השיקה lenovo גם את ה-ThinkPad Secure Business Support Package, חבילת תמיכת אבטחה מיוחדת למחשבים שלה עבור עסקים, הכוללת שירות אחריות של טיפול במקום בתקלות, החלפה או תיקון במקרה של בעיות, וגיבוי מידע מקוון.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר