מס' צפיות - 1049
דירוג ממוצע -
אפל חוסכים לכם 500 דולר!
אם אתם מתכננים לרכוש לכם MacBook Air - הרווחתם! בשקט בשקט הודיעו באפל על קיצוץ במחיר מחשב המחברת בדגם הכולל SSD ב-500 דולר. מי תפס את המקום הראשון ברשימת מחשבי המחברת היקרים ביותר? ולמה ההנחה נעשתה כל כך בשקט?
מאת: טור אורח 07/07/08 (01:54)

מאת: מערכת pCon

 

כן, כן - 500 דולר. זה הסכום שמקצצת אפל ממחיר מחשב המחברת שלה, ה-MacBook Air, שיעלה מעתה רק 2,598 דולר. ה-MacBook Air שהשיקה אפל בינואר השנה נמכר בשתי קונפיגורציות עיקריות: עם כונן קשיח רגיל בנפח 80GB ומעבד Intel Core 2 Duo 1.6GHz, או עם כונן SSD בנפח 64GB ו-CPU של 1.8 GHz. הסוג השני יקר יותר, אך באפל הורידו בשקט את מחירו בכ-16%.
 
הנחה בשקט

ה-MacBook Air עם הכונן הקשיח הרגיל שמר על מחירו המקורי בסך 1,799 דולר, כך שכרגע ההבדל בין מחירו לבין מחיר ה-MacBook Air עם ה-SSD הוא 599 דולר במקום 999 דולר. גם עלות אופציית מעבד ה-1.8GHz הורדה מ-300 דולר תוספת ל-200 דולר בלבד.

הקיצוצים במחירים די נדירים בכל הנוגע לאפל, אך כאשר כבר נעשים קיצוצים והנחות אפל בהחלט ממהרת להודיע על כך לציבור. הפעם דווקא לא יצאה אפל בהכרזה על השינוי במחיר, למרות שבחנויות המקוונות המחירים כבר השתנו.

כבר לא הכי יקר

המשמעות של הקיצוץ במחיר הוא שה-MacBook Air הכולל את ה-SSD איננו עוד מחשב המחברת היקר ביותר של אפל; כרגע נושא ה-MacBook Pro בתואר מחשב המחברת היקר ביותר שמציעה החברה, המוצע ב-2,799 דולר. באפל מקווים כנראה למשוך יותר קונים להתעניין ב-MacBook Air הכולל SSD, וכך להפוך גם את ה-SSD לאופציה פופולארית, גם בקרב ארגונים.

 

 פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר