מס' צפיות - 2137
דירוג ממוצע -
מה זה מייקרוסופט דיינמיקס ואיך זה מועיל לעסק?
מאת: NR 28/12/21 (18:17)

משתמשים פרטיים מכירים את חברת מייקרוסופט דרך תוכנות וכלים אשר משרתים אותם במחשב הפרטי שלהם. מערכות ותוכנות כגון חלונות, אופיס על שלל התוכנות השונות שלה, one drive ועוד. אך כיאה לאחת החברות הטכנולוגיה הגדולות והחשובות בעולם, אזי שמלבד תוכנות ומערכות למגזר הפרטי, החברה גם מייצרת מגוון תוכנות ומערכות עבור עסקים בסדרי גודל שונים.

 

אחת מאותן תוכנות הוא מייקרוסופט דיינמיקס אשר נחשבת לתוכנה מאוד פופולארית, מתקדמת ואיכותית אשר משרתת בעלי מקצוע בתחומים שונים. במאמר זה אנחנו נסביר מה זה בדיוק וכיצד זה יכול להועיל לעסק שלכם.

 

לפני שנסביר על מייקרוסופט דיינמיקס, חשוב להבהיר כל בעל עסק או בעל מקצוע שמעוניין בתוכנה כזו או אחרת של מייקרוסופט ובפרט בתוכנה זו, חשוב מאוד שילמד מה בדיוק כוללת התוכנה, כיצד היא יכולה לשרת אותו, והאם היא מתאימה לאפיון של העסק שלו. זאת על מנת שלא יווצר מצב לפיו הוא ירכוש תוכנה שאיננה מספקת מספיק כלים ופרמטרים מתאימים עבור העסק או להיפך, תוכנה שמציעה הרבה יותר כלים ממה שהוא באמת צריך.

 

 

מה זו תוכנת מייקרוסופט דיינמיקס?

 

מייקרוסופט דיינמיקס היא תוכנת CRM אשר מאפשרת לבעל העסק או בעל המקצוע לעבוד בצורה ישירה מול הלקוחות והספקים, כאשר הרעיון של התוכנה היא לספק יישומים מודולריים מותאמים לבית העסק, להתאים את היישומים השונים לצרכים שלו ולספק את הפתרונות הטובים ביותר עבור כל לקוח ולקוח.

 

הרעיון הבסיסי שהתוכנה מבקשת למלא הוא לייצר תקשורת טובה בין העסק ללקוחות, ולהביא לידי כך שהעסק יוכל לבנות בסיס נתונים איכותי שישרת אותו מול כל לקוח ולקוח, החל משלב הזמנת המוצר ועד לשלב בו המוצר מגיע אל הלקוח.

 

חשוב לציין, מייקרוסופט דיינמיקס מספקת אל כל השירותים הנדרשים לעסק, החל משלבי מכירות ושיווק, שירות לקוחות, מסחר, שירות פיננסי ועוד.

 

איך זה יכול להועיל לעסק שלכם?

 

תוכנת מייקרוסופט דיינמיקס יכולה לשרת את העסק שלכם בשני מובנים:

 

ראשית, מדובר בכלי שהופך את תהליך העבודה והתקשורת להרבה יותר יעיל וחכם. זה נכון לגבי תקשורת בתוך העסק, בין העובדים, וזה נכון לגבי תקשורת מול גורמים חיצוניים, למשל, מול לקוחות וספקים. התהליך נעשה בצורה הרבה יותר מסודרת, אחראית וחכמה.

 

שנית, מדובר תוכנה שיוצרת דאטה בייס מאוד משמעותי, מסודר, על פי יישומים ופונקציות שונות. המידע שהצטבר, יכול לשמש את העסק לצרכים שונים. כולל לצרכים פנימיים כמובן.

 

שתי הנקודות שציינו יוצרים סטנדרט עבודה מאוד גבוה. בעל העסק והמנהלים בו, יכולים לקבוע מדדים ברורים להצלחה ולכישלון, יכולים לקבוע כלים כיצד לאפיין את הצרכים של בית העסק וכן כיצד למדוד את העובדים ואת מידת התפוקה שלהם. כך קל יותר להשתפר, קל יותר לייצר סטנדרט עבודה גבוה, מה שיכול כמובן לשפר את תדמית העסק כלפי חוץ.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר