מס' צפיות - 202
דירוג ממוצע -
טיפים לנהיגה בטוחה בקיץ
חופש גדול עם הילדים? גיא חסיד, סמנכ"ל השיווק והמכירות, של רשת תחנות הדלק Ten נותן 10 טיפים לנהיגה עם ילדים בחופשת הקיץ אוגוסט הוא החודש הבעייתי: ביולי הילדים נהנו בקייטנות, במזגן, מול המחשב ועם החברים ובאוגוסט מתחיל לשעמם להם. אז אנחנו יוצאים קצת יותר מוקדם מהעבודה, משתמשים בשירותי הסבתא ויוצאים לטיולים (שהילדים יספרו שעשו וראו בחופש). סמנכ"ל השיווק והמכירות של רשת תחנות הדלק Ten, גיא חסיד,
מאת: אורטל גנות 24/07/12 (11:49)


אוגוסט הוא החודש הבעייתי: ביולי הילדים נהנו בקייטנות, במזגן, מול המחשב ועם החברים ובאוגוסט מתחיל לשעמם להם.  אז אנחנו יוצאים קצת יותר מוקדם מהעבודה, משתמשים בשירותי הסבתא ויוצאים לטיולים (שהילדים יספרו שעשו וראו בחופש).

סמנכ"ל השיווק והמכירות של רשת תחנות הדלק Ten, גיא חסיד, מעניק להורים מספר טיפים לנהיגה לימים החמים:

1. שמירה על שמשות ומראות נקיות- במיוחד בימים של ראות לקויה ובנסיעות בכבישים "שוממים" יחסית ככביש הערבה. 

2. נסיעה בשעות הבוקר/ הערב המוקדמות ולא בשעות הצהריים החמות- ימנע מהילדים לריב על הצד של השמש ובמידה ומספיק מאוחר/ מוקדם- הילדים יירדמו מעייפות.

3. בתחילת הנסיעה יש לנסוע עם מזגן וחלונות פתוחים כדי שהחום יצא מהרכב.

4. לפתוח חלונות במהלך הנסיעה- למרות שמאוד חם בחוץ, נסיעה ממושכת עם מזגן עלולה לגרום להירדמות מאחר והמזגן מחזיר אויר מוציא אוויר ממוחזר. סיבה נוספת לפתיחת חלון היא שמיעת רעשים מבחוץ- כשהמזגן פועל, בשילוב עם הרדיו והילדים מאחורה הנהג מאבד קשר שמיעתי לסביבה חיצונית. יש להקפיד על רכב שקט- במידה והנהג נוסע עם ילדים ובלי ליווי נוסף, יש לדאוג לחטיפים, משחקים, מוצצים.

5. עצרו להתרעננות- בחום מעייף, מטשטש ומעלה את לחץ הדם ולכן, צאו מהרכב, עשו מתיחות , שתו מים וחזרו לנהוג. גם לילדים העצירה היא חיובית- הישיבה בבוסטר/ בכיסא אינו נוח ומגביל את התנועות ולכן בעצירה הילדים יכולים לשחרר לחצים. עצירה של 10 דקות במקום מוצל ובטיחותי (לא בשולי הכביש) משפרת את רמת הריכוז פלאים.

6. ענדו משקפי שמש, חולצה עם שרוולים ארוכים- גם הקטנים שמאחור, משקפי שמש שומרים על העיניים משמש ישירה ומונעים סנוור וכאבי ראש. השרוולים הארוכים נועדו כדי לשמור על העור משריפה.

7. לפני שאתם יוצאים לטיול- האזינו לדיווחי התנועה ובדקו בגי.פי.אס הלוויני עומסים- פקק הוא צרכן הבנזין העיקרי.

8. סכנת ההחלקה קיימת גם בקיץ- חול ואבק על הכביש יכולים לגרום להחלקה ממש כמו כביש רטוב. 

9. לא רק לכם חם- גם הכבישים מתחממים: הקפידו על מדידת לחץ אויר בצמיגים פעם בחודש ולפני נסיעות ארוכות. צמיגים שאינם נמצאים בלחץ האוויר המתאים יכולים להתרחב ולהתפוצץ בשילוב עם האספלט הרותח.

10. סעו בזהירות- לכולם חם ואין סבלנות, והילדים לא מפסיקים להתלונן אבל אל תשכחו שיש עוד כלי רכב על הכביש, תנו זכות קדימה, אותתו לפני כל פניה ואל תיסעו במהירות מופרזת בכביש- הילדים בחופשה ויכולים לקפוץ לכביש בכל רגע נתון.


הטיפים נאספו על ידי סמנכ"ל השיווק והמכירות של רשת תחנות הדלק Ten, גיא חסיד.


רשת תחנות הדלק Ten נמצאות בפריסה ארצית ובעיקר בפריפריה. הרשת מונה 43 תחנות דלק מקריית שמונה ועד אילת, ו-14 חנויות נוחות. רשת תחנות הדלק Ten, חרטה על דגלה את נושא האיכות והשירות – ולא גובה מהלקוח תוספת על שירותיו של המתדלק בכל שעות היממה ומקפידה על איכות הדלק בתחנותיה. 


הכותבת היא יועצת תקשורת ממשרד "טריואקס+סאסי+אהרוני"- אסטרטגיה, תקשורת, דיגיטל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר