מס' צפיות - 109
דירוג ממוצע -
מהיכן כל השנאה הזאת?
מאת: kalligula 13/10/11 (10:30)

אחד הדברים המכוערים ביותר זה לעשות הכללות, לקחת קבוצת אוכלוסיה שלימה ולהכתים אותה כמיקשה אחת .

התקשורת בישראל שהיא תקשורת מגוייסת שלעיתים מזכירה מדינות אפלות שכבר פסו מן העולם, ואילו אצלנו  היא עדין מתפקדת כיישות עצמאית שמכתיבה את סדר היום הלאומי שלנו, ברצותה ממליכה וברצותה עורפת ראשים.

אז נכון בשנים האחרונות קם עיתון אחד שהוא יוצא מהכלל, נותן במה לצד השני שעד היום לא זכה לשופר משלו, כאשר תמיד הושמעה הטענה מה הבעייה תקימו עיתון משלכם  שישקף את עמדותיכם, אז הנה הוא קם,  והיום כבר מנסים להשתיקו ולהעלימו ואף הגדילו לעשות ורתמו לענין לוביסטים וחברי כנסת שמנסים להעביר חקיקה כנגד קיומו של עיתון זה.

דמוקרטיה להפליא.

שנים היו כאן עיתונים כדבר ז"ל,על המשמר ז"ל, ידיעות אחרונות,מעריב והפראבדה הישראלי הארץ שלאורך השנים שלטו בכיפה ורובם היו בעל קו והשקפת עולם מסויימת, כאשר מתוך סך הכתבים שלהם היו נותנים פינה פה ושם לכותב בעל דיעה הפוכה שהיה נבלע בבליל שטיפת המוח אותה ניסו להאכיל אותנו יומם וליל, אם נצרף זאת למדיה האלקטרונית אז בכלל ניוכח בהגמוניה המוחלטת של צד אחד של המתרס.

הם עצמם אפילו הודו מספר פעמים במעשיהם הנלוזים, כמו הודעתם על ההתקפה חסרת הרסן שעשו לנתניהו בכהונתו הראשונה כראש ממשלה, שאחרי מפלתו בבחירות לאחר מכן הוא פרש והיו לא מעט כתבים ועיתונאים שהודו במעשיהם , הם גם הודו בקידומם של מועמדים לראשות ממשלה שקידמו את האג'נדה שלהם, אותם אתרוגים רקובים ששחו ברפש השחיתות כמו שרון ואולמרט, שלמרות ידיעתם על מעשיהם של השניים הללו הם מילאו את פיהם מים והמשיכו לקדם אותם  ולהשתיק ביקורת, רק כדי שהשניים הללו ימשיכו לפעול לשיטתם של מגינהם.

בשנים האחרונות מלבד נתניהו שנוא נפשם, יש להם קורבן אחר אותו הם שוחטים יום יום מילה מילה, רצח אופי שיטתי לקהילה שלימה שהפכה להיות כמורסה בגופה של המדינה, והכוונה היא לציבור המתנחלים.

הילכו עלינו אימים טרום ההתנתקות מעזה, בה  הזהירו אותנו השכם וערב על מלחמת אחים הממשמשת ובאה, על אותם חיילי ישיבות ההסדר שיסרבו פקודה ביום פקודה, ועוד כהנה וכהנה הפחדות בדיעבד דבר לא קרה וההתנתקות עברה יחסית בשקט סביר וללא תסריטי אימה שהובטחו, גם השנה לפני אותו נסיון פלשתינאי לזכות בהכרה במדינה פלשתינאית באו"ם  הזהירו אותנו עיתונאים על המהומות שעלולות לפרוץ בשטחים עקב אותם מתנחלים שיעשו פרובקציות, יעשו פעולות תג מחיר שיבעירו את השטח בדיעבד דבר מזה לא קרה נהפוכו הנפגעים היחידים מאותן מהומות שהובטחו לנו היה רציחתם של אב ובנו בפיגוע שהיו סתם עוד מתנחלים שדמם לא נחשב, ועוד  ניסו להשתיק את הפיגוע תחת הכיסוי שזו היתה תאונת דרכים עקב אבנים שנזרקו לעבר המכונית, נו אני כבר מתאר לעצמי לו הקורבנות היו פלשתינאים מה היה נכתב ונאמר על ציבור המתנחלים שגרמו לכך.

אני אפילו לא רוצה לחשוב מה היה נכתב בעיתוני ישראל לו להקת מחול או תיאטרון היתה מסרבת להופיע במגזר הערבי וקוראת להחרימו, מה לא היה נכתב ונאמר על פעולה שכזו, אבל כאשר זה קורה לציבור המתנחלים זה כשר וזה הגיוני ואפילו מובן והדברים הנאמרים על חרמות מסוג זה מתקבלות בהבנה לא מוסברת.

שריפת המסגד בטובא זנגריה שבצפון והשחתת הקברים ביפו לא בהכרח הם מעשי ידיהם, גם אם החתימה של תג מחיר התנוססה עליהם, וגם אם כן מדובר במעשים נבזיים שנעשה ע"י קומץ פעילי ימין קיצוני שלא מצביע על כלל ציבור המתנחלים שהוא שומר חוק,משלם מיסים,מקיים את חובותיו למדינה כמו כל אזרח אחר במדינה.

אנשים יקרים ציבור המתנחלים יושב בהתנחלויות מטעם ממשלות ישראל לדורותיהן על פי חוק, הן הוקמו בימי ממשלות שמאל שהימין אפילו עוד לא חלם על שלטון, אמנם הוא תמך בהן והעצים אותן אבל לא היה מקימן, תשאלו את שמעון פרס מי היה האיש ששם את אבן הפינה באריאל, ולכן כל זמן שממשלה נבחרת בישראל לא קיבלה את ההחלטה להזיזן ממקומם, לפנותן, תושביהם הם אזרחי מדינת ישראל לגטימים כמו כל אזרח בתל אביב,חיפה,אשדוד,טבריה וצפת וכל עיר וישוב ברחבי מדינת ישראל לא פחות ולא יותר, אפשר להתוכח על נחיצותן,על הכוונה לפנותם,וכל דבר אבל מכאן לקרוא לחרמות על ציבור שלם מעם ישראל, רצח אופי שיטתי שנעשה לו,הכפשתו, והכתמתו המרחק הוא גדול, זה לא נכון וזה לא צודק.

כפי שהציבור בימין לא מכניס באותה קטגוריה את האנרכיסיטים ופעילי השמאל  הקיצוני  ומעשיו הנפשעים שלא פעם ולא פעמים היגיעו עד לרמה של בגידה במדינה וסיכונה כמו המקרה של אותה חיילת שמכרה סודות מדינה לעיתונאי קטן ועלוב מעיתון הארץ וזו רק דוגמא אחת מיני רבות, לשאר פעילי שמאל לגיטימים , כך מן הראוי שלא יעשה לציבור שכנגד.

כאשר אני קורא כאן בלוגרים מסוימים שכתביהם מהולים במשטמה ושנאה תהומית לציבור שלם וכפי שמופיע ונשמע בתקשורת הישראלית הכתובה והאלקטרונית, אני מזדעזע מעומק השנאה והרעל שמופיע בכל אותם כתבים בהם מוכתם ציבור שלם בצורה כוללנית ולא הוגנת.

נאה דורש נאה מקיים.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר