מס' צפיות - 817
דירוג ממוצע -
יצחק הבדלה - קבוצות רכישה חרדיות ועליית מחירים במודיעין עלית
המחסור בדירות למגזר החרדי מחריף ובא לידי ביטוי בעליית מחירים חסרת תקדים של קרקעות המיועדות לבנייה למגורים במודיעין עלית. בסוף שבוע האחרון התקיימה על ידי כונס הנכסים עו"ד חגי אולמן, שותף במשרד עו"ד יהודה רוה ושות' התמחרות מקוונת (באמצעות האינטרנט) למכירת מגרשים להקמת כ – 100 דירות חדשות במודיעין עילית.
מאת: יצחק הבדלה 11/07/11 (15:05)

מאת: יצחק הבדלה

קבוצת רכישה הציעה כ-250,000 ש"ח לקרקע ליחידת דיור. המחיר מייצג עלייה של כ-300% מאז 2009, אז נמכרו הקרקעות במודיעין עלית בכ-70,000 ש"ח.

המחסור בדירות למגזר החרדי מחריף ובא לידי ביטוי בעליית מחירים חסרת תקדים של קרקעות המיועדות לבנייה למגורים במודיעין עלית. בסוף שבוע האחרון התקיימה על ידי כונס הנכסים עו"ד חגי אולמן, שותף במשרד עו"ד יהודה רוה ושות' התמחרות מקוונת (באמצעות האינטרנט) למכירת מגרשים להקמת כ - 100 דירות חדשות במודיעין עילית.

עוד לקריאה בנושא - יצחק הבדלה

מכירת הקרקעות בוצעה כחלק מהליך כינוס הנכסים של חברת נאות הפסגה מודיעין עלית, המצויה בפירוק בבית המשפט המחוזי בירושלים.

להליך ההתמחרות נגשו 6 מועמדות, אשר רובן היו קבוצות רכישה חרדיות, שנאספו במיוחד לצורך רכישת הקרקע.

בסוף ההתמחרות נקבע החברה הזוכה, קבוצת רכישה אשר הציעה סך של 22,365,000 שקל בתוספת מע"מ ובתוספת עלויות פיתוח כקבוע במסמכי המכרז. בכך הושג רווח בסך של 72% מערך ההצעות בתחילת ההתמחרות.
תמ"א 38 ברעננה - בניין עמידר הפך לנכס יוקרתי וגדול יותר

מיזם תמ"א 38, מהראשונים שיצאו לדרך בישראל, הושלם לאחרונה בהשקעה של 10 מליון שקל על ידי חברת עמרם אברהם.

המיזם, ברחוב ויצמן 123 ברעננה, משתרע על שטח של דונם וחצי, והוקם במקור על ידי חברת עמידר. הבניין כלל 4 קומות ו-16 דירות בנות 2 חדרים, בשטח של 50 מ"ר לכל דירה. כעת הוספו לבניין 3 קומות בנות 8 דירות, הכוללות: 4 דירות רגילות, 4 דופלקסים ו-29 חניות לדיירים.

החברה ביצעה חיזוק ביסוס ועיבוי המבנה כנגד רעידות אדמה, במסגרתם הדיירים הוותיקים קיבלו תוספת של 50 מ"ר לדירתם הכוללת: הרחבת חדר, סלון, חדר האמבטיה, חדר נוסף כיחידת שינה להורים עם חדר מקלחת צמוד, מרפסת שירות, תוספת ממ"ד ותוספת מרפסת שמש בשטח של כ - 12 מ"ר. יחד עם זאת הוספה לבניין ממעלית ל- 6 איש, הוחלפו התשתיות והוקם לובי מפואר.

אלון עמרם, הבעלים ומנכ"ל החברה, אומר כי " הדירות הקיימות בבניין ייהנו מהשבחת הנכס של כ - 100% כך שאם שווי הנכסים לפני תוספת הבנייה עמד על סכום של כ - 800 אלף שקל, כיום שווי הנכסים עומד על סכום של כ - 1.6 מיליון שקל"

יצחק הבדלה הוא מנכ"ל חברת נישה נדל"ן

הכותב הוא יצחק הבדלה, מנכ"ל קבוצת נישה אחזקות העוסקת ביזמות נדל"ן. הבדלה יצחק מתמחה בקבוצות רכישה ותמ"א 38. ליצירת קשר: יצחק הבדלה 050-9901199 , 09-9558795 ww

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר