מס' צפיות - 276
דירוג ממוצע -
הפרויקטים המנצחים של קבוצות הרכישה בישראל
במאמר שלפניכם נציג 3 דוגמאות לפרוייקטים גדולים ומוכרים שנמצאים בתהליך בנייה או כאלה שכבר נבנו, בחלקם או במלואם, במתכונת הכה מוכרת של קבוצות הרכישה, אשר הופכות לטרנד החם ביותר בשוק הנדל"ן הישראלי.
מאת: אילנה דמארי 05/07/11 (11:29)

 

במאמר שלפניכם נציג 3 דוגמאות לפרוייקטים גדולים ומוכרים שנמצאים בתהליך בנייה או כאלה שכבר נבנו, בחלקם או במלואם, במתכונת הכה מוכרת של קבוצות הרכישה, אשר הופכות לטרנד החם ביותר בשוק הנדל"ן הישראלי.

מאת : אילנה דמארי

בנייני "פארק צמרת" - בצומת הרחובות דרך נמיר ופנקס בתל-אביב ממוקם אחד מהפרוייקטים הכי מרשימים בשוק הנדל"ן בישראל - פרוייקט פארק צמרת המכיל נכון להיום שישה גורדי שחקים שבנייתם הושלמה ועוד מספר דומה של מגדלי יוקרה שצפויים להיבנות בעתיד הקרוב. למי שחושש מהרעש שעלול להיגרם כתוצאה מהסמיכות הגיאוגרפית לנתיבי איילון - יכול להסיר דאגה מלבו שכן השכונה כולה מוקפת בקירות אקוסטיים בגובה 5 מטרים לצמצום מרבי ככל הניתן של נזקי הרעש.

חשוב לציין כי לא כל אחד מששת המגדלים הבנויים - נבנו ביוזמתם של קבוצות הרכישה אך אחד מאלו שכן נבנה במתכונת דומה הוא מגדל w המתנשא לגובה עצום של 156 מטרים - שיא שהפך אותו זה מכבר לבניין המגורים הגבוה בישראל. 168 הדירות שבבניין נפרשות על פניהן של לא פחות מ- 46 קומות.

מתחם "אסותא" - במרכז תל אביב, בלב-ליבה של שכונת "הצפון הישן" תוכלו למצוא את פרוייקט הענק "אסותא וילג'" מבית מדרשה של קבוצת הרכישה "העיר החדשה". הפרוייקט העתידי שיכלול בתוכו שני בניינים בני 26 קומות צפוי להיות לאחד הלהיטים החמים של שוק הנדל"ן בשנים הקרובות, וזאת משום סמיכותו הגדולה למקומות התוססים ביותר בעיר הגדולה, מרחק הליכה קצר מחוף הים של תל-אביב.

מגדלי ארלוזורוב - באחד מימי החשיפה והמכירה הראשונים שנערכו לפרוייקט "מגדלי ארולוזורוב" התנפלו על נציגי השירות כ-3000 רוכשים פוטנציאליים. מדובר על מספר שיא של לקוחות אשר הביעו עניין בפרוייקט הממותג בשם המוכר "מגדלי הצעירים" ואשר ייבנה בפינת הרחובות מנחם בגין וחיים ארלוזורוב בתל-אביב. גם מגדלי ארלוזורוב יורכבו הלכה למעשה משני גורדי שחקים בני כ-40 קומות. מחירי הדירות במגדלי היוקרה שנמצאים כעת בשלבי בנייה מתקדמים נעים בין 950 אלף ש"ח לדירה בת שני חדרים ל-1.3 מיליון ש"ח לדירה בת שלושה חדרים. בעבר התעקשו מארגני הפרוייקט, אור סיטי נדל"ן וקבוצת חג'ג', על מועמדותם של בני 35 ומעלה אך כיום נזנחה מגבלת הגיל והפרוייקט פתוח לכל דיכפין.

כפי שהדברים נראים כרגע עושה רושם כי טרנד קבוצות הרכישה רחוק מלדעוך - הפרוייקטים ימשיכו לצוץ חדשות לבקרים ומגדלי היוקרה ימשיכו למלא את חוצות הערים כפטריות אחרי הגשם, אך בטרם תחליטו אם גם אתם רוצים להיות חלק משוק קבוצות הרכישה חשבו ושקלו היטב את השלכות המהלך לרבות היתרונות (לינק למאמר על היתרונות) והחסרונות (לינק למאמר על החסרונות) על כל המשתמע מכך.

אילנה דמארי - נדל"ן, כלכלה וייעוץ להשקעות

לקריאת מאמרים נוספים - אילנה דמארי
 

הכותבת היא אילנה דמארי ירמק - בנדל"ן, כלכלה וייעוץ להשקעות לפרטים נוספים : http://www.xn----zhcbld3aetvq7g.com/

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר