מס' צפיות - 214
דירוג ממוצע -
תמ"א 38 נכנסת לתל אביב ומתקדמת בבת-ים
תמ"א 38, תוכנית המתאר הארצית, ממשיכה לייצר כותרות. במסגרת התוכנית, יחזקו קבלנים את הבניינים המיועדים, יוסיפו מעליות / מרפסות וישפרו את תשתיות הבניין ללא עלות מצד הדיירים ובתמורה יקבלו זכויות בנייה על גג הבניין והוספת קומות חדשות.
מאת: יצחק הבדלה 05/07/11 (10:25)

 

תמ"א 38, תוכנית המתאר הארצית, ממשיכה לייצר כותרות. במסגרת התוכנית, יחזקו קבלנים את הבניינים המיועדים, יוסיפו מעליות / מרפסות וישפרו את תשתיות הבניין ללא עלות מצד הדיירים ובתמורה יקבלו זכויות בנייה על גג הבניין והוספת קומות חדשות.

מאת: יצחק הבדלה

היתרון הגדול בתמ"א 38 מתבטא בעיקר על רקע המחסור בנדל"ן ומצוקת הדיור באזור מרכז הארץ. בניגוד לפרוייקטי היוקרה המציפים בשנתיים-שלוש האחרונות את תל אביב וסביבתה, כמעט ולא נבנו דירות "רגילות" למגורים והביקוש והצפיפות רק גברו. כאן נכנסת תמ"א 38 לתמונה.

אספקת חמצן לנדל"ן התל אביבי

בשבוע האחרון, אישרה להפקדה הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה במחוז תל אביב, שתי תוכניות אשר אמורות להוסיף של כ-6,500 דירות חדשות במסגרת תמ"א 38 ברובעים 3 ו-4 במרכז תל אביב. היצע חדש זה, עשוי להוות אספקת חמצן לעיר הצפופה.

למאמרים נוספים - יצחק הבדלה

התוכנית ברובע 3 חלה על שטח של כ-2,400 דונם הממוקמים בין הרחובות אוסישקין בצפון, הירקון במערב, אבן גבירול במזרח ובוגרשוב, בן ציון ומרמורק בדרום.

התוכנית ברובע 4 חלה על שטח של כ-2,800 דונם בין הרחובות בני דן וקוסובסקי בצפון, אבן גבירול במערב, דרך נמיר ונתיבי איילון במזרח ושאול המלך והרב גורן בדרום. תוכניות אלה לא כוללות את החלקות שלאורך רחוב אבן גבירול, שלגביהן תקודם תוכנית נפרדת.

ליאור עזרא מקדמת פרוייקט בבת ים

חברת ליאור עזרא יזמות ושיווק נדל"ן בע"מ, המתמחה בחיזוק דירות ובתים משותפים במסגרת פעילות תמ"א 38, החלה לקדם פרויקט תמ"א 38 חדש ברחוב קריתי 20 בבת-ים.

מדובר בבניין בן 4 קומות עם 4 דירות בכל קומה. השיפוץ יכלול הוספת 2 קומות חדשות לבניין, ו-8 דירות חדשות של 3-4 חדרים.

דניה סיבוס רוצה נתח מהתמ"א

זרוע הנדל"ן של חברת אפריקה - ישראל, דניה סיבוס, הודיעה ביום ד' האחרון על אישור הקמת זרוע פעילות בתחום תמ"א 38 - חברת דניה 38.

דניה 38 תנוהל ע"י אילן ניב, ותעסוק באיתור בניינים הטעונים חיזוק והתקשרות עם הדיירים לצורך ביצוע העבודות. כמו כן, תבצע דניה 38 את עבודות החיזוק, הקמת יחידות הדיור הנוספות ושיווק ומכירת יחידות הדיור החדשות שיבנו.

יצחק הבדלה הוא מנכ"ל חברת נישה נדל"ן
 

הכותב הוא יצחק הבדלה, מנכ"ל קבוצת נישה אחזקות העוסקת ביזמות נדל"ן. הבדלה יצחק מתמחה בקבוצות רכישה ותמ"א 38. ליצירת קשר: יצחק הבדלה 050-9901199 , 09-9558795 ww

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר