מס' צפיות - 190
דירוג ממוצע -
כיצד תוציאו את המקסימום מהכס שלכם לקראת השכרתו? אילנה דמארי
רכישת נכס והשכרתו במועד מאוחר יותר היא אחד האפיקים הרווחיים ביותר בשוק הנדל"ן הגלובלי. עם זאת, בטרם תציגו את דירתכם לדיירים הפוטנציאליים רצוי כי תשדרגו את מראהו של הנכס על מנת להפכו לאטרקטיבי יותר בעיני המשכירים. במאמר שלפניכם, מציגה אילנה דמארי, מספר טיפים שיסייעו לכם להוציא את המקסימום מהכנס שלכם ובסופו של תהליך - לקבל עבורו תגמול חודשי גבוה יותר.
מאת: אילנה דמארי 28/06/11 (17:33)

רכישת נכס והשכרתו במועד מאוחר יותר היא אחד האפיקים הרווחיים ביותר בשוק הנדל"ן הגלובלי. עם זאת, בטרם תציגו את דירתכם לדיירים הפוטנציאליים רצוי כי תשדרגו את מראהו של הנכס על מנת להפכו לאטרקטיבי יותר בעיני המשכירים. במאמר שלפניכם, מציגה אילנה דמארי, מספר טיפים שיסייעו לכם להוציא את המקסימום מהכנס שלכם ובסופו של תהליך - לקבל עבורו תגמול חודשי גבוה יותר.

  • התחילו עם הלובי וחדר המדרגות\שביל הכניסה לבית - עוד לפני שיחצו את מפתן דלתכם, יתרשמו אלו הבאים לחזות בנכס מחדר המדרגות והלובי של הבניין שלכם. אל תזניחו את המקומות הללו ועשו כמיטב יכולתכם על מנת לשדרג גם אותם - נקו את חדר המדרגות והוסיפו עציצי נוי שיעניקו גם לחדר המדרגות מראה של מקום שנעים לעבור בו.

  • ערכו שיפוץ יסודי - צינור מים שהתפוצץ, קיר סדוק שזקוק לאיחוי או שמא "סתם" ברז דולף? לכל אלה אין מקום בבואכם להראות את הדירה לרוכשים\משכירים עתידיים. אם החלטתם כי ברצונכם להשכיר את הנכס - שפצו אותו ותקנו את כל הדרוש תיקון. גם אם מדובר בהוצאה לא קטנה -  ראו בה כהשקעה לטווח ארוך משום שהשיפוץ שתעשו עכשיו עשוי להשתלם לכם עם השכרת הדירה במחיר גבוה יותר מזה שבו הייתם משכירים ללא השיפוץ.

  • צבע טרי - הקפידו לצבוע את הבית בצבעים טריים אשר יעניקו לבית מימד של רעננות חיונית. תוכלו לצבוע בלבן אך רצוי לגוון ולבחור בצבעים אחרים בעלי גוון בהיר. כך או כך אל תצבעו בצבעים בעלי גוון כהה על מנת לא לכפות על הדיירים הבאים בתור לצבוע מחדש - בהתאם להעדפותיהם האישיות.

  • שימו דגש על מרחב ותאורה - בזמן שתציגו את הדירה לשוכר פוטנציאלי זה או אחר רצוי כי תאפשרו לו לנוע בחופשיות בין החדרים השונים בבית (בכפוף לליווי שלכם כמובן). סלקו מדרכו כל מיני חפצים ומכשולים מיותרים שיכולים להפריע ולהסיח את דעתו מהדירה. בנוסף, אם דירתכם אינה מוארת דיה - במהלך השיפוץ שתערכו - בקשו להוסיף נקודות תאורה וזאת בכדי לשוות לדירה מראה אטרקטיבי ולא קודר שעשוי למשוך לדירתכם לא מעט זוגות צעירים.

  • אין כמו בבית - המפתח לסיומו המוצלח של תהליך חיפוש הדיירים אשר יחפצו בהשכרתו של הנכס שלכם - הוא איפוא ההרגשה האישית שלהם ברגע שיחצו את מפתן דלתכם. עליכם לגרום להם לחוש כמו בבית. לשם כך, מבחינה ויזואלית יכול להיות שנכון יהיה מבחינתכם להוסיף וילונות או שטיחים ואף לרכוש כמה עציצים דקורטיביים שיקשטו את הבית ויעניקו לו תחושה של אינטימיות.

לבסוף, אומרת אילנה דמארי, קבלו את המבקרים בחמימות ואדיבות - אחרי שתערכו להם סיור מודרך ברחבי הדירה - הכינו להם משהו לשתות ושבו איתם לשיחה מסביב לשולחן הסלון או חדר האוכל שלכם ודברו עמם בצורה נינוחה ושקטה. ענו כל השאלות שיש להם בסבלנות ובמידה ועולים חששות כלשהם - התייחסו גם אליהם בדבריכם. בסופו של יום הממשק האישי משחק תפקיד גדול מאוד בכל הנוגע לסיכוי שלכם להשכיר את הדירה ועליכם להיות מודעים לכך.

אילנה דמארי היא מומחית לנדל"ן, כלכלה ויועצת השקעות

הכותבת היא אילנה דמארי ירמק - בנדל"ן, כלכלה וייעוץ להשקעות לפרטים נוספים : http://www.xn----zhcbld3aetvq7g.com/

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר