מס' צפיות - 309
דירוג ממוצע -
קורס יועצי השקעות
מחפשים קורס ייעוץ השקעות? בכתבה הבאה תקבלו מידע הכולל מחירים, שוק ההון, ניהול תיקי השקעות, טיפים והמלצות על מוסדות הלימוד השונים.
מאת: guliver1234 11/06/11 (01:33)

כל אחד חולם להצליח בגדול בשוק ההון, לפתוח תיק השקעות מצליח ולעבוד בבית השקעות מצליח. כל מה שצריך זה קורס ייעוץ השקעות ואתם בדרך הנכונה. הכתבה הבאה תציג את כל מה שצריך לדעת על בחירת קורס השקעות.

 

מה לומדים בקורסי השקעות?

 

ייעוץ השקעות - הקורס כולל בין היתר את נושאי הלימוד הבאים: מימון וסטטיסטיקה, כלכלה, אתיקה מקצועית, חשבונאות, ניתוח ניירות ערך וניהול תיקים.

 

קורס בשוק ההון - הכרה עם שוק ההון ואפיקי השקעה. נותן הכוונה כיצד להשקיע את הכסף בצורה נכונה. קורסים אלו לא נותנים הסמכה ורשיון לניהול תיקי השקעות.

 

לימודי מסחר - לימודי בורסה. קורסים אלו נותנים מבט רחב ומקיף על מערכות המיחשוב של הבורסה כגון: מערכת רצף, שהינה המערכת שמעבירה מידע לבנקים ולברוקרים.

 

כמה עולה קורס ייעוץ השקעות?

 

קורסים אלו לא בהכרח זולים, והמחירים משתנים בהתאם למוסדות הלימוד והמסלולים. קורסי העשרה נעים בין 3000-5000 שקלים וקורסים שנתיים המזכים את המסיימים בתעודת ניהול השקעות יכולה להגיע ל10,000-11,000 ש"ח.

מוסדות הלימוד המציעים קורסים בייעוץ השקעות:

 

מכללת מיטב - המכללה מעבירה קורסי יועצים בתחומים של יעוץ השקעות וניהול תיקים. כמו כן היא מכינה את הלומדים למבחני ההסמכה של הרשות לניירות ערך.

 

מכללת רמת גן - מכללה ותיקה אשר נמנית עם המכללות ומוכרות והידועות. מכשירה סטודנטים בין היתר בקורסי שוק ההון, מסחר ויעוץ השקעות.

 

מגמות - מכללה לשוק ההון הפועלת למעלה מ-20 שנה ומציעה קורסים ביעוץ ושיווק פיננסי, ייעוץ השקעות וניהול תיקים, תיווך נדל"ן וכו'.

 

כדאי להיכנס לבלוג שלנו כדי למצוא טיפים והמלצות על תחומים נוספים בתחום הכלכלה כמו למשל איזו תוכנה להנהלת חשבונות כדאי לבחור או מדריל שילמד אתכם את כל מה שצריך על מסחר יומי בבורסה ונושאים רבים נוספים.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר