מס' צפיות - 153
דירוג ממוצע -
חזירות ללא גבולות
מאת: kalligula 26/05/11 (22:03)

אחד הדברים שאוהבים להאשים אותנו הישראלים, זה אותו ענין של חוסר פירגון למצליחנים,עשירים, טייקונים וכו'.

אז לא אנחנו לא חסרי פירגון ואנחנו לא לוקחים עלינו את האשמה חסרת השחר הזאת, מה שכן אנחנו לא מסוגלים לסבול את כל אותם טייקונים שלא רק מתעשרים על גבינו ושודדים את אוצרות המדינה ששיכים לכולנו, תמורת פרוטות וזוכים להקלות מופלגות במיסוי ראו ערך מפעלי ים המלח, שלא רק שהם הרסו את הים הזה ומביאים אותו לכלייה, הם גם מוכנים להשתתף רק באחוז קטן בנסיונות השיקום שלו, ומגלגלים את השיקום לפיתחנו.

אותו הדין לגבי תשובה וחברותיו שנלחם כארי על התמלוגים אותן המדינה אמורה לקבל על גילוי הגז הטבעי לחופי ישראל, גז ששייך לאזרחי ישראל שרוצים גם להנות מאותם גילויים וממחצבי הארץ ותתפלאו מוכנים אפילו לתת לכם להרוויח ולהנות מההשקעה שלכם בצורה נדיבה, שמסתבר שהיא אפילו נדיבה ביחס למה שבייתם צריכים לשלם במקומות אחרים בעולם לא הגילוי היה נעשה בשטחן.

השבוע התבשרנו על שיא השיאים של בצע כסף, ברמה המחליאה והמכוערת ביותר שרק ניתן להעלות על הדעת,חזירות שלא יודעת גבולות, השבוע התבשרנו שאחת מהחברות הגדולות ביותר בישראל ששיכת למשפחת הטייקונים עופר, שברה את החרם על איראן ומכרה לה מיכלית תזקיקים הנושאת את השם raffles park, אמנם המיכלית נושאת את דגל ליבריה, ושייכת לחברה הרשומה בסינגפור שהיא בבעלות האחים עופר, ונמכרה לחברת קש שיושבת במפרץ הפרסי שלכולם ברור למי שייכת אותה החברה.

מדינת ישראל שמנהלת מסע של שנים כנגד התחמשותה הגרעינית של איראן, מדינת ישראל שעובדת נמרצות יומם וליל להחרפת העיצומית כנגד איראן והוצאתה ממשפחת העמים, עד להחלטתה לזנוח את תוכניתה הגרעינית, עומדת היום מול כל העולם מבויישת כאשר אחת מהחברות הגדולות במשק הישראלי, היא ולא אחרת שוברת את החרם והסנקציות שהוטלו על איראן ובעבור 8,65 מליון דולר מכרה את נשמתה לשטן.

כמובן שהאחים עופר מנסים להכחיש את כל הטענות המועלות כנגדם, ואחת מהדרכים שלהם לשיפור תדמיתם היא ההצהרה שהם תורמים רבות לצה"ל עשרות מליונים מידי שנה, נקווה שהם גם הקימו קרן עבור כל נפגעי הפצצה האירנית שתיפול על ראשנו ושיקום הנפגעים,היתומים וכו'.

אז בארה"ב כבר החליטו לנקוט בעמדה חריפה כנגד קבוצת עופר, ביטול רשיונות יבוא וייצוא, אי היכולת לקבל הלוואות מימון מבנקים אמריקאים ועוד, עכשיו רק ניתן לחכות ולראות מה מתכוונת מדינת ישראל לעשות כנגד אותה קבוצה מושחתת ותאבת בצע שמכרה את כולנו תמורת נזיד עדשים.

אז לא אנחנו לא חסרי פירגון לטייקונים, ואיננו ירוקים מקנאה אנחנו רק מצפים שאזרחי ישראל ועשיריה לא יהיו חסינים ולא יפגעו ויסכנו את אזרחי מדינת ישראל במסחר ושבירת חרם כלל עולמי כנגד הגדולה באויבותנו ששמה לה למטרה למחוק את מדינת ישראל מעל פני המפה.

אני מקווה שמדינת ישראל תנקוט באותם צעדים שנוקט הממשל האמריקאי ותבלן מחדש את כל הרשיונות שיש לחברה בישראל, מבחינתי עד למחיקתה הטוטלית, ויפה שעה אחת קודם.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר