מס' צפיות - 251
דירוג ממוצע -
אין גבול לחזירות
מאת: kalligula 06/03/11 (23:30)

מסתבר שלחזירות אין גבולות, ישנם אותם אלה,שלא משנה כמה עשיר תהיה, לכיסים שלך לא יהיה סוף, כמה חופנים שתכניס לשם, תמיד תחוש  שזה לא מספיק ותרצה עוד ועוד ועוד....

בחודשים האחרונים אנחנו עדים להיסטוריה שמתחוללת כנגד עיננו, התקוממות עממית שתוקפת את מדינות ערב שסביבנו שקצו בשלטון העריצות תחתחיו הם חיים, והחליטו שלא עוד, ודורשים לחלוקה צודקת יותר של משאבי מדינותיהם, וברוך השם למזלם רובן התברכו בזהב השחור וגז טבעי והשד יודע מה, רק עם הפרסומים על כל ההתקוממויות האחרונות אנחנו עדים לעושרם האסטרונומי של מנהיגי אותן מדינות.

מובארק בין 40 ל70 מליארד $, קדאפי בסכומים מטורפים, על נסיכויות הנפט וערב הסעודית הס מלהזכיר.

אז אנחנו אמנם מדינה דמוקרטית והונם של מנהיגי ישראל אפילו לא מדגדג פסיק מהונם של עמיתיהם במרחב, למרות שאצלנו עושים כותרות מדירה במגדלי אקירוב או וילה בהרצליה שזה אפילו לא מזכיר את דירת משרתיהם של מנהיגי מדינות ערב.

אני אפילו לא מדבר על מה שמתחולל בארצנו פנימה, יוקר המחייה שעולה, התייקרויות במזון הבסיסי, דרישות הרופאים, העובדים הסוציאלים,שרותי הכבאות והרשימה עוד ארוכה.

ובתוך כל המהומה המתחוללת מסביבנו ובארצנו פנימה, ישנם אלה שכבר חוככים ידיים ומחפשים איך להתעשר על גבינו ולצבור עוד הון, ומנצלים את המצב למען רווח .

ברקע המהומות במצרים, פוצץ צינור הגז שהביל גז לישראל וירדן, ומאז לא חודשה אספקת הגז לישראל כבר כמעט חודש ימים, ובנתים גם לא נראה מתי כן תחודש, לאור הקריאות הנשמעות במצרים כנגד הסכם אספקת הגז לישראל שעלול להתבטל במקרה הרע, או לייקור הגז כפי שנדרש כעת במקרה הטוב,ענין שמעמיד בספק את מקור הגז ממצרים ואת אמינותו של מקור זה.

ומי מנסה להרויח מהמצב הזה?

ידידינו המילארדר יצחק תשובה שכבר מנסה לדרוש את ביטול החלטת הממשלה באימוצה את מסקנותיה של ועדת שישינסקי, או להקל באותן מסקנות, היום כבר הועלתה הדרישה למתן פטור ממס ל10 שנים על הפקת הגז בשותפות תמר, ועוד כל מיני הסכמים כובלים עם חברת חשמל, מאימים בעיכובים בפיתוח שדה הגז מול חופי חיפה, ובאי אספקתו בשנת 2013 כמובטח ועוד היד נטוייה.

פשוט מביש, מגעיל, מכוער ובעיקר חזירי !!!

לא מספיק שתשובה גורף ריווחי ענק מדלק מוטורס יבואנית מאזדה ופורד, כאשר הרווח על כל רכב הוא אסטרונומי בעיקר כאשר מאזדה מככבת כבר שנים בראש טבלת המכירות בישראל, גורף ריווחי ענק מתחנות הדלק של חברת דלק הפזורות ברחבי המדינה , שעל כל ליטר הוא גורף לכיסו סכום לא צנוע, ומשלם לעובדיו פרוטות, ועוד עשרות עסקים וחברות בבעלותו.

עכשיו סוף סוף בא לציון גואל, והתגלה בים משאב שהוא שייך לכלל הציבור בישראל, מה שיכול להקל על אזרחי המדינה, ולהפריש כספים לרווחת האוכלוסיה שאת הקשיים שלה אנחנו שומעים יום יום בכלי התקשורת, ואותו מילארדר, טייקון חזירי רוצה לשים את ידיו על המשאב של כולנו ואת הרווחים לכיסו, בהתנהגות נלוזה ומבישה.

מילת גנאי  לסיום לשר לנדאו שמשום מה מנסה יום יום להביא לביטולן של מסקנות ועדת וישינסקי באופן שמתחיל לעורר חשד, מהי הסיבה האמיתית שמניעה אותו בתקופה האחרונה בה הוא פועל באובסיסיביות למענם של אותם טייקונים על חשבון כולנו, מר לנדאו שנחשב כאדם ישר דרך ופרלמנטר הגון מתגלה בימים האחרונים כעושה דברם של בעלי ההון בצורה שאותי לפחות מחשידה, היגיע הזמן שיזכור מר לנדאו את מי הוא מייצג בכנסת ואת האינטרסים של מי, ויפה שעה אחת קודם.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר