מס' צפיות - 407
דירוג ממוצע -
חידושים טכנולוגיים באנרגיה ואבטחת מידע
חברת סייפסקיי מערכות טכנולוגיות, מביאה לכם את כל הטכנולוגיות החדישות ביותר: אנרגיה סולארית והתפלת המערכת הסולארית, אבטחת מחשב משוכללת וכרטיס הנתונים המהפכני.
מאת: אריק קליין 07/12/10 (02:01)

חברת סייפסקיי מערכות טכנולוגיות, מביאה לכם את כל הטכנולוגיות החדישות ביותר: אנרגיה סולארית והתפלת המערכת הסולארית, אבטחת מחשב משוכללת וכרטיס הנתונים המהפכני.

 

אנרגיה סולארית (SPS Solar System)

סייפסקיי מביאה לכם את העתיד של אספקת האנרגיה הסולרית עוד היום, בעזרת טכנולוגיה מהפכנית וצוות מומחים בהמרת אנרגיה, שיכולים להפוך כל משאב, למקור אנרגיה מצוין. האנרגיה הסולארית נקייה, יעילה, מהירה, זול לתחזקה, מהימנה ובטוחה בפעולותה וחינמית לניהול בנוסף לשני הפרויקטים של האנרגיה הסולארית שלנו : תאורת רחוב סולארית וחוות סולאריות.

 

התפלת מים (Desalination System)

המערכת הסולארית מונעת על ידי התפלה של מים מלוחים או מי-ים כמקור מים בו ניתן להשתמש לצורך תהליך זה. אנו זקוקים למים על מנת שנוכל להמשיך להתקיים, אבל לא כל סוג של מים. המים הנדרשים לקיומנו הם מים נקיים. מים נטולי מלח, כימיקלים או פסולת; שנוצרו מעשה מכונות ועלולים לסכן חיי אדם. אנו בסייפסקיי מביאים את טכנולוגית העתיד להווה, בכדי לסייע בפיתרון בעיות המים.

 

אבטחת מחשב (Compuguard)

מדובר במערכת המספקת ומכילה בתוכה מגוון מערכות בטיחות. היא מספקת הגנה בלתי חדירה לכל רשת, זאת לא רק בכל הקשור ל-Firewall, אלא גם בחשיפת הפרעות והתפרצויות למערכת, רשת פרטית וירטואלית (VPN), חוסמי התקפות נגד DOS ו-DDOS, הגנה מפני אנטי וירוסים וסוסים טרויאניים, הגנת Spyware ועוד. ביכולתה של המערכת לזהות ולחסום פורצים וחומרת האבטחה שלה הינה חלק אינטגרלי ממנה. מדובר בבחירה מצוינת עבור בנקים, ממשלות, צבא וארגונים נוספים שייעודם דורש רמת אבטחה גבוהה ביותר.

 

כרטיס נתונים (Data Card)

כרטיס הנתונים המהפכני פותח על ידי צוות המחקר של סייפסקיי. הוא מהווה שינוי רדיקאלי בכל הקשור לאחזור מידע, אבטחת גישה ומערכות בקרה. אנו בסייפסקיי מבטיחים וערבים לכך שכרטיס הנתונים המהפכני יענה על כל דרישותיכם ויתאים את עצמו אישית בתפקודו, בהתאמה מושלמת לציפיות הארגון. אנו מטביעים פרופיל מלא של אדם, המכיל את המידע הבא: רישיון נהיגה, עבר פלילי, מספר תעודת זהות, דרכון הגירה, מכס ומסים, מידע רפואי, טביעות אצבע תצלומים ועוד. כל זאת על מנת שלא תצטרכו להיסחב עם שלל תעודותיכם השונות העלולות להיאבד או להיגנב. המידע מאובטח , כך שאין לכם מה לדאוג, גם אם יקרה לכרטיס דבר מה המידע ישאר בידיכם ובידי החברה בלבד.

הכותב הוא אריק קליין, Arik Klein מהנדס תוכנה נשיא ומייסד חברת Safesky

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר