מס' צפיות - 225
דירוג ממוצע -
TGI השקעות- על יעדי נדל"ן אטרקטיביים במזרח
פוטנציאל הצמיחה בשווקי הנדל"ן במזרח הרחוק שזוהה לפני זמן ניכר ונדון בהרחבה עובר אט אט מהכוח אל הפועל ומתגלם בעוד ועוד יעדים אטרקטיביים להשקעות נדל"ן, הן באספקט של השקעות בנכסים מניבים, אשר אמורים להשיא תשואה קבועה לצד עלייה הדרגתית בערכם, עלייה שתימדד כמובן בטווח הארוך - והן בענף ייזום הפרויקטים בו יזמות הבנייה מואצת בשל מגוון סיבות. גם קבוצת tgi השקעות לא מתעלמת משוק זה עם פרוייקטים מגוונים באז
מאת: TGI השקעות 03/10/10 (15:44)

פוטנציאל הצמיחה בשווקי הנדל"ן במזרח הרחוק שזוהה לפני זמן ניכר ונדון בהרחבה עובר אט אט מהכוח אל הפועל ומתגלם בעוד ועוד יעדים אטרקטיביים להשקעות נדל"ן, הן באספקט של השקעות בנכסים מניבים, אשר אמורים להשיא תשואה קבועה לצד עלייה הדרגתית בערכם, עלייה שתימדד כמובן בטווח הארוך - והן בענף ייזום הפרויקטים בו יזמות הבנייה מואצת בשל מגוון סיבות. גם קבוצת tgi השקעות לא מתעלמת משוק זה עם פרוייקטים מגוונים באזור המזרח הרחוק.

בכפוף לתנאי המימון המוענקים ע"י הגופים הפיננסיים במזרח או על ידי קרנות המתעתדות להשקיע בנדל"ן במזרח הרחוק, אנו חווים התקדמות יציבה ובטוחה וצמיחה של פרוייקטים רבים במזרח. הנסיבות משתנות מטבע הדברים מאיזור לאיזור וממדינה למדינה, שכן קיימת תלות בכלכלתה של כל מדינה ובקצב ההתאוששות שלה מהמשבר הכלכלי העולמי שנתן אותותיו גם במזרח. על מנת להבין מהי ההשקעה המתאימה לכם, מומחי tgi השקעות ישמחו להתאים לכם נכס ממגוון הנכסים המותאמים "בפינצטה" למשקיע הישראלי ולרצונותיו באזור המזרח.

גם הודו נחשבת לאחד היעדים האטרקטיביים בתחום. הבנק ההודי המרכזי הודיע זה מכבר על תום המשבר הכלכלי, הממשלה הצהירה על הפחתת מיסים לשם עידוד ההשקעות, והתל"ג עומד על כ- 8% וממשיך לצמוח . בזכות עובדות אלו החלו להירשם ביקושים להשקעות בנדל"ן בהודו - החל משכונות מגורים, דרך מרכזים מסחריים ובנייה למטרות עסקים ועד להתעניינות מפתיעה במיזמי תיירות.

סין הנה כמובן אחד היעדים האטרקטיביים ביותר להשקעות נדל"ן, זאת כאשר אנו נותנים את הדעת על השיח הציבורי אודות בועת נדל"ן במרכזי הערים הגדולות ביותר אך זוכרים שסין אינה רק בייג'ינג. קצב הצמיחה בסין, בדומה לזה שבהודו נחשב כיום לאחר הגבוהים בעולם ואנו עדים לביקושים מאסיביים מצד גופי השקעות עולמיים להשקעות בנדל"ן בסין.

אך המזרח הרחוק אינו רק הודו-סין : וייטנאם מתגאה אף היא בצמיחה קבועה וביקושים להשקעות זרות ונהנית מיציבות כלכלית מרשימה ומיעדים אטרקטיביים שנותנים אותותיהם בזרם ההשקעות. לצד "קטרים" אלו, המושכים את שוקי המזרח מצויים יעדים מרתקים כמו סינגפור ואפילו אוסטרליה : סינגפור, כאי בעל עתודות קרקע נמוכות אך כזה המשמש מרכז פיננסי ומתהדר בכלכלה יציבה ושלטון חזק  - לכן ייהנה מעליות ערך בעתיד, כך גם הונג קונג ובסמוך להם - אוסטרליה, יבשת ענקית בעלת אוכלוסיה צעירה - מדינה מתפתחת בה גדלה הצריכה הפרטית לרבות זו של הנדל"ן.

הכותב הוא חושבים גלובלי. אבל בוחרים רק את ההשקעות המתאימות למשקיעים הישראלים. לפרטים נוספים - http://tgi-investment.co.il/ קבוצת TGI השקעות נדל“ן מתמחה באיתור ושיווק של נכסי נדל“ן מניבים בארץ וברחבי הע

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר