מס' צפיות - 371
דירוג ממוצע -
TGI השקעות – על 10 ערים הטובות ביותר להשקעה בארה"ב
השקעות נדל"ן בארה"ב הפכו לאטרקטיביות ביותר, במיוחד בעת האחרונה ומאז פרוץ המשבר הכלכלי העולמי, ומשבר המשכנתאות בארה"ב - 'משבר הסאב פריים' שיש הרואים בו כמבשר המיתון העולמי
מאת: TGI השקעות 22/09/10 (11:34)

המאמר מובא על ידי tgi השקעות


השקעות נדל"ן בארה"ב הפכו לאטרקטיביות ביותר,  במיוחד בעת האחרונה ומאז פרוץ המשבר הכלכלי העולמי, ומשבר המשכנתאות בארה"ב - 'משבר הסאב פריים' שיש הרואים בו כמבשר המיתון העולמי.

כדמוקרטיה יציבה וצומחת, נהנית ארצות הברית מזרם של משקיעים בתחומים ותעשיות שונות. השקעות נדל"ן הינן חלק מזרם זה, כאשר המשקיעים בנדל"ן בארה"ב נהנים מתשואות גבוהות יחסית, שמקורן הינו בין השאר במנטליות שוק העבודה האמריקאי בו ניידות העובדים נפוצה.

אותן משרות שממוקמות לאורכה ולרוחבה של המדינה הגדולה הן בסיס לכמה תעשיות משגשגות. לא לחינם אנו מכירים את ענף ה"מובינג" - ענף ההובלות : אילולא היו מעברי דירות מקצוות המדינה כה נפוצות, הרי שלתעשיית הובלות לא היה אימפקט כה ניכר. אך זה כך, ארה"ב היא מדינה שלמרות עתודות השטח האינסופיות שלה, לשוכרי דירות ונכסים אחרים יש נוכחות גבוהה והביקוש בשוק קבוע, גם אל מול משברים כלכליים נותר הביקוש בעינו - ולעיתים אף גובר. להשקעות נבונות כמובן, ניתן ואף מומלץ להיעזר בחברות בעלות ניסיון רב של שנים בתחום כמו חברת tgi השקעות, המתמחה בהשקעות נדל"ן בחו"ל.

ישנן ערים בארה"ב המקיימות רמה קבועה של ביקושים מצד שוכרי נכסים. אוהיו, מדינה מוכרת, מחזיקה בכמה מהן - סינסינטי, טולדו וקליבלנד נחשבות למבוקשות מצד משקיעים בנדל"ן ומצד שוכרים כאחד. הסימביוזה הזו ממשיכה גם באיווה ובוירג'ינה [ דה-מוין, דוונפורט וכן ארלינגטון בהתאמה ], בטקסס - ובירתה המבוקשת אוסטין, בערים פיטסבורג, פילדלפיה ומורגנטאון, לאפייט וג'ונו - רשימת הערים ארוכה ומכילה יעדים אטרקטיביים רבים ושונים הנפרשים על פני מדינות רבות בברית.

ישראלים רבים מעורבים בהשקעות נדל"ן בארה"ב ונעזרים בחברות ישראליות המתמחות בכך דוגמת tgi השקעות. בעוד שלמשקיע הביתי הפרטי קשה לפלס דרך עד למצב בו הוא רוכש נכס בארה"ב לבדו, הרי שבעזרתם של מומחים, חברות אשר התמחו בכך וצברו לא רק וותק רב, ניסיון ומקצוענות כי אם גם קשרים עמוקים, קיימת יכולת מעשית לרכישת נכסים מניבים והצעה של תשואות קבועות וגבוהות לרוב.

ארצות הברית היא יעד מפתה להשקעות בנדל"ן, ואותן ראוי לעשות אחרי בירור והבנת מצב השוק כעמו גם הכרת הדרישות והתאמת ציפיות.

הכותב הוא חושבים גלובלי. אבל בוחרים רק את ההשקעות המתאימות למשקיעים הישראלים. לפרטים נוספים - http://tgi-investment.co.il/ קבוצת TGI השקעות נדל“ן מתמחה באיתור ושיווק של נכסי נדל“ן מניבים בארץ וברחבי הע

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר