מס' צפיות - 154
דירוג ממוצע -
TGI השקעות - עקרונות מפתח למשקיע בנדל"ן בחו"ל
אנשים שונים ממגזרים שונים מוצאים עצמם מתעניינים בהשקעות בנדל"ן בחו"ל או בארץ, ורבים צולחים את שלב ההתעניינות ומוציאים את הרצון לפועל.
מאת: TGI השקעות 19/09/10 (15:10)


המאמר מובא על ידי tgi השקעות


אנשים שונים ממגזרים שונים מוצאים עצמם מתעניינים בהשקעות בנדל"ן בחו"ל או בארץ, ורבים צולחים את שלב ההתעניינות ומוציאים את הרצון לפועל.

המשקיעים הם הטרוגניים ומגוונים. בינהם ניתן למצוא את המשקיעים ה'ביתיים' אשר חסכו כסף ואינם מעוניינים להשקיעו באפיקים בורסאיים אלא באפיק השקעה שהערובה לו היא ההשקעה עצמה, דהיינו, הנכס הפיזי : זהו יתרון בהשקעה ככל שמדובר בנדל"ן, שכן בשונה מהשקעה בבורסה, אין מדובר על רכישת מניות או השקעה בקרנות ובטח שלא על השקעה במיני מכשירים פיננסיים מתוחכמים - שכן כל אילו לא הוכיחו עצמם כיציבים במיוחד בטלטלאות האחרונות שחווה העולם כולו במשבר האחרון ובאלה שלפניו.

משקיעים נוספים בנדל"ן הם משקיעים בעלי הון - ההון יכול להיות ממונף על ידי הלוואות או כזה שנאסף דרך קבוצות משקיעים, או אורגן דרך חברות המתמחות בהשקעות בנדל"ן בחו"ל. המכנה המשותף הוא הרצון להשקיע בנכסים מניבים, בתקווה לכאלה הממוקמים באיזורים מבוקשים בהם קל להשכירם, ומעבר לזה קיימים פרוייקטים בהם נרכש נכס שהוא כבר מושכר - בהקשר זה 'שוכר ממשלתי מובטח' הוא האטרקציה הגדולה ביותר, ולצידם קיימים מיזמים תיירותיים ואחרים.

על מה מומלץ לתת דגש לפני ולקראת ביצוע השקעות בנדלן בחו"ל ?
ובכן, כתמיד, מומלצת בדיקה מעמיקה, כזו המאירה את כל הסיכויים והסיכונים אם ישנם. מאחר ולרוב משקיעים פרטיים אינם עורכים את ההשקעה בעצמם, הרי שבראש ובראשונה יש לבחון את הגוף המשקיע. לישראלים כמובן קיימת עדיפות לעשות זאת על ידי חברה ישראלית הרשומה כחוק, מפוקחת ומנוהלת כראוי, עדיפות לחברה וותיקה, מנוסה ובעלת מוניטין , כמו חברת tgi השקעות, שמיפתה את השוק וקשרה קשרים שיסייעו  להוציא לפועל השקעות בזמן קצר, במקום עדיף ובצורה רווחית.

מומלץ למשקיעים להכיר גם בעקיפין את מדינת היעד - החל ביציבות שלה ובנתוני הצמיחה הכלכלית, עבור לשלטון והמגמה שהוא מעודד - האם יש תמיכה ועידוד השקעות זרות וכדומה, המשך למדיניות המיסוי - כיצד, היכן וכמה תמוסה ההשקעה ?

לסיכום ראוי להיוועץ באנשים מנוסים בתחום כמו מומחי חברת tgi השקעות, מכל הקצוות. כן כדאי בנוסף להכיר את הנכס עצמו, לברר את הנתונים בעקיפין, למשל - מהם מחירי השכירות, מהו הביקוש התיירותי, מהו הצפי להחזרים ועוד.

הכותב הוא חושבים גלובלי. אבל בוחרים רק את ההשקעות המתאימות למשקיעים הישראלים. לפרטים נוספים - http://tgi-investment.co.il/ קבוצת TGI השקעות נדל“ן מתמחה באיתור ושיווק של נכסי נדל“ן מניבים בארץ וברחבי הע

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מאמר מצוין
יוסי אמודאי 14.11.12 (18:08)