ניסים ציוני ויהדות יוסטון מנציחים את אילן רמון
דרך ראויה לציון מצא ניסים ציוני,מנכ"ל עמותת פתחון לב ביחד עם יהדות ארה"ב להנציח את אילן רמון ז"ל:הקמת מרכז להשכלה לנוער במצוקה

הקהילה היהודית ביוסטון טקסס, לא עולה רבות לכותרות. בפברואר 2003 היא עלתה בהיותה חלק מקהילת הגג של משפחת האסטרנאוט הישראלי הראשון והמנוח אילן רמון ז"ל. מדינה שלמה בכתה ודאבה עם הקהילה ביוסטון, שם התגוררו בני משפחת רמון ,בעת שהאב אילן עסק בהכנות לשיגורו לחלל.

 

נסים ציוני, מנכ"ל עמותת פתחון לב, העוסקת בעזרה הומניטרית לכלל האוכלוסיות והסקטורים הנזקקים במדינה, החליט לעשות דבר ולשמר את הקשר עם הקהילה הנהדרת שם תוך גיוס משאבים למטרה מקודשת :מציאת דרך להנצחת שמו וחזונו של הטייס האמיץ, מלח הארץ שהביא גאוה כה רבה למדינה.

 

נסים ציוני חשב ומצא כי הקמת פרויקט אשר יעסוק במתן השכלה ורכישת כלים של נוער נזקק, כחלק מיציאה ממעגל העוני והשתלבות בחברה תהווה דרך ראויה לנושא. בעת כנס בישראל של מרכז הקבלה, לפני 3 שנים, פגש נסים ציוני פטריוטית נלהבת מהקהילה בשם ג'ואן מנדל. בעקבות כך נסע נסים ציוני וארגן בקהילה הטקסנית ערבי התרמה למען הקמת הפרויקט המקודש.

 

רגע מרגש במסע, היה לנסים ציוני ,עת נפגש שם עם אלוף משנה במיל זאב רז, מי שהיה מפקדו של אילן רמון ז"ל בעת תקיפת הכור הגרעיני בעיראק, בתחילת שנות השמונים, תקיפה אשר היוותה גורם מכריע בהיבחרו של ראש הממשלה דאז, מנחם בגין ז"ל לקדנציה שנייה לראשות הממשלה.

הכותב הוא PEB חברה ליחסי ציבור מקצועי באינטרנט, מומחים ליחסי ציבור, המתמחים במיתוג אישי ועסקי באינטרנט.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר