מס' צפיות - 227
דירוג ממוצע -
יחסי ציבור באינטרנט
פרסום באינטרנט כיום הוא יעיל מאד, ולכן הרבה משרדי יחסי ציבור נעזרים באינטרנט. קראו כאן על טיפים לשיווק באינטרנט.
מאת: guliver1234 08/04/10 (22:22)

פרסום באינטרנט כיום הוא יעיל מאד, ולכן הרבה משרדי יחסי ציבור נעזרים באינטרנט. קראו כאן על טיפים לשיווק באינטרנט.

 

אם ברצונכם לפרסם מוצר או שירות דרך משרד יחסי ציבור, כיום משתלם מאד לבצע גם שיווק באינטרנט. אחוזים נכבדים ביותר של אנשים בישראל נחשפים מדי יום לאינטרנט. הגולשים הם ממגוון הגילאים וממגוון השכבות השונות בחברה, לכן פירסום באינטרנט חושף את המוצר שלכם להמון אנשים שיתכן שהפרסום הזה לא יגיע אליהם מכיוונים אחרים של המדיה - עיתונות, טלוויזיה וכדומה.

 

פרסום באינטרנט יכול לבוא בכמה אפשרויות שונות. קודם כל, כדאי להקים אתר אינטרנט של המוצר או של העסק שלכם. אתר הבית מספק מידע על העסק שהלקוח יכול להיחשף אליו ולשמוע עליכם פרטים. בניגוד לפרסומת אליה הלקוח נחשף פעמים רבות שלא מרצונו, אל האתר שלכם הוא נכנס מרצונו כדי לברר על העסק שלכם. לכן כדאי להשקיע באתר, בייחוד בדף הבית שבדומה לחלון ראווה הוא הדבר הראשון אליו נחשף הלקוח והוא עשוי לקבוע האם הלקוח ימשיך לגלוש באתר או יברח משם.

 

לאחר שיש לכם אתר, המטרה שלכם היא קידום האתר בגוגל. הפרסום בגוגל כאשר אתם מופיעים בתוצאות הראשונות של החיפוש יגרום ליותר אנשים להיחשף אליכם.

 

מעבר לאתר הבית של העסק, תפקידו של משרד יחסי ציבור באינטרנט הוא בין היתר לפרסם כתבות שיווק לאתרים שונים. המשרד יכול לדאוג לפירסום כתבות באתרי חדשות גדולים ומוכרים (ynet וכדומה). כמו כן, יש אפשרות לפרסום המוצר המסוים שלכם באתרים העוסקים בתחום המסוים של המוצר הספציפי. כדאי למצוא אתרים מובילים בתחום ולהכניס אליהם כתבות. אופציה נוספת לפרסום באינטרנט היא באמצעות רשתות חברתיות (פייסבוק כדומה). אפשר לעודד צרכנים שהתנסו במוצר לתת פידבק.

 

אחד היתרונות הגדולים של שיווק באינטרנט הוא שניתן למדוד ממש כמה אנשים נחשפו לכתבות שלכם, וכך אפשר לדעת על הצלחת הפרסום, בניגוד לפרסומת בעיתון או בטלוויזיה למשל שם לא ניתן לדעת כמה אנשים הסתכלו על הפרסומת. תוכלו לעקוב כך אחר עבודתו של משרד יחסי הציבור שלכם.

 

המאמר התפרסם בבלוג כל מה שרצית לדעת על ובו מגוון שלם של טיפים ומאמרים. החל ממאמרים על זר כלה וכלה בטיפים על קניית דירות מכונס נכסים עם כל הטיפים והמידע.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר