מס' צפיות - 2579
דירוג ממוצע -
ואולי...: סקס ופתיחות.
קטע זה הוא התחלת סדרת "ואולי...", המנסה להציג אפשרויות אחרות בתחומים שונים. לשיקולכם...
מאת: בן כהן 31/01/08 (05:50)

במסגרת פתיחת ה"סקסיטבל", התארחו בתכנית הבוקר, בערוץ 10, 3 בחורות נחמדות. השיחה התנהלה סביב פתיחות מינית, החשיבות שלה והתפקיד המכריע שיש לה בהתקדמות שלנו בתור חברה. בחדשות הערב שמעתי על עוד מקרה אונס של קטינה על ידי קטין. ואולי...

 

התחלנו להקשיב יותר מדי לאנשים אחרים שאומרים לנו איך לחנך את ילדינו?! אנו מסתכלים על מומחים באמצעי התקשורת שאומרים לנו מה לעשות, ועד שהם לא יאמרו לנו אחרת- לא נעשה אחרת. ואם המומחים הללו יגלו מאוחר מדי שהם טועים? נגדל דור של ילדים דפוקים ונאשים את עצמנו לנצח? אנחנו באמת נהיה אשמים. אנחנו אלה שהחלטנו להקשיב למישהו אחר. אבל אתם יודעים מה?! כשהילד שלי יהפוך להיות פושע- יהיה לי רק את עצמי להאשים. אני זה שבסופו של דבר הייתי אחראי עליו ולא אף אחד אחר!

 

וניגש לנושא הספציפי... מספר הפשעים על רקע מיני, והמבוצעים ע"י קטינים, גדל לאין שיעור. עוד אונס. עוד התעללות בתוך המשפחה. מה השתנה? אולי נפתחנו טיפה יותר מדי?! מה היה רע לנו כשסקס, ומגע בכלל, בין בני זוג היה משהו קסום, יחודי, והכי חשוב- אינטימי?! מה כל כך הרבה יותר טוב לנו עכשיו?! העובדה שהמין יצא מחדר השינה של ההורים, מטרידה אותי כבר מזה זמן מה.

 

פתיחות זה דבר חשוב. אולי אפילו הכי חשוב. אבל על חשבון מי תבוא הפתיחות הזאת?! על חשבון הילדים שאמורים להמשיך אחרינו? איך זה שמספר מקרי האונס בקרב קטינים עלה כל כך? אני אגיד לכם איך זה! אנחנו הבאנו אותם לכזאת רמה של "פתיחות" מינית, שבשבילם לתת סטירה למישהו ולאנוס מישהי- נמצא בדיוק באותה רמה.

 

הרמנו את דגל הפתיחות המינית, שחטנו כמה פרות, ועכשיו שום דבר לא קדוש גם לא לילדינו. חייבים לקחת אחריות לפני שיהיה מאוחר מדי! מבוגר זה מבוגר, וילד זה ילד. אלה שני עולמות שונים. מבוגרים יכולים להיות פתוחים כמה שהם רוצים. יש דברים שילדים לא צריכים לדעת! ילדים צריכים לדעת על מין בדיוק מספיק בשביל שהם ידעו להתלונן אם מתעללים בהם. לא יותר מזה. אולי אנחנו צריכים להיות קצת פחות פתוחים. אולי לשים, בכל זאת, קצת גבולות סביב הפתיחות המינית הזאת. אולי...

הכותב הוא לא משהו שהוא היה מעוניין להגדיר...

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 4 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
ואולי...:
יותם 31.01.08 (18:33)
2.
תגובה ליותם
בן כהן 04.02.08 (09:57)
3.
מסייגת את דבריך.
diamond 05.03.08 (12:11)
4.
מין זה טוב, לכל הגילאים
עוגניה 03.04.08 (20:48)