מס' צפיות - 301
דירוג ממוצע -
יחסי ציבור באינטרנט
מאת: פלוטו בע"מ 14/09/09 (00:22)

כולם מכירים כבר את הטריק של שליפת שפן מהכובע. מה דעתך לשלוף אותו ממקום אחר? מפתיע, מקורי, יצירתי – כזה שלא חשבו עליו קודם.

כל עסק זקוק ליחסי ציבור – אבל לא תמיד קל לבלוט מול המתחרים, כשכולם שולפים את אותם "שפנים" מאותו "כובע". אותן מדיות פרסום יקרות, אותם אביזרי פרסום נדושים, אותן סיסמאות מיושנות... אבל יש מקום שבו אפשר תמיד לגוון, לבלוט ולהתחדש - האינטרנט. אם העובדה ששולפים שפן מהכובע כבר לא מפתיעה אף אחד, אולי השינוי של "הכובע" יעשה את העבודה...

במקום לשלוף את כל "ההפתעות" בדרך המקובלת, האינטרנט מאפשר לך לייצר קמפיין יחסי ציבור שמתחדש ומפתיע כל הזמן, כי בכל הקשור לאינטרנט, השמיים הם הגבול.

 

מומלץ לצפות בסרטון הבא לפני שממשיכים...

http://www.youtube.com/watch?v=dDG0E1xYSDM

 

קמפיין יחסי ציבור אינטרנטי אפקטיבי לא ממציא את הגלגל: אם יש טריקים קלאסיים שעובדים במשך שנים, אין סיבה לוותר עליהם – אבל כדי לבלוט ולעניין, צריך לזכור גם להתחדש ולהפתיע. אז אם הקוסם הוא אותו קוסם, והשפן הוא אותו שפן, אולי ה- "כובע" יכול להיות קצת אחר. Professional E-Branding Solutions – PEB היא חברה המספקת, תחת קורת גג אחת, את כל מוצרי המיתוג ויחסי הציבור הנדרשים לקידום העסק שלך באינטרנט. אנחנו ב- PEB מאמינים, שהאינטרנט מאפשר לכל אדם או עסק הזדמנות להצליח, ולהתחרות מול מותגים מובילים, בלי רגשי נחיתות או מגבלות כלכליות – כי באינטרנט, יחסי הציבור תלויים, יותר מכל, ברעיונות, יצירתיות והתמדה. ל- PEB מקצועי ומנוסה, הכולל אנשי מיתוג, תוכן ושיווק, שמכירים היטב את העולם האינטרנטי, ושיידעו להתאים לך בדיוק את ה- "כובע" שיהלום את צרכיך ויעביר את המסרים שלך בדרך היעילה ביותר.

 

מקור: http://www.peb.co.il/יחסי%20ציבור%20באינטרנט%20–%20כובע%20חדש%20לשלוף%20ממנו%20שפנים

הכותב הוא פלוטו בע"מ, מתמחה בפיתוח, אפיון והקמת אתרי אינטרנט ויישומים שונים ברשת, ומשלבת קידמה וניסיון גם יחד. שלומי ניסני 054-25-30-111

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר