מס' צפיות - 281
דירוג ממוצע -
אימון אפקטיבי מתחיל בגרפולוגיה
המכון לגרפולוגיה בניהולה של טלי ירדני מתמחה במתן חוות דעת למעסיקים,בסיוע במיון וקליטת עובדים . אנו מתמחים במתן ייעוצים אישיים בנושאים כמו: בחירת מקצוע ,זוגיות וכד'. וכמו כן הרצאות, סדנאות וקורסים.
מאת: פלוטו בע"מ 31/08/09 (14:10)

לפעמים, ההיכרות עם הילד שלך מתחילה בציור שעל המקרר...

"מה עובר על הילד שלי? מה הוא חושב? מה הוא רוצה?" - כל הורה, באשר הוא, מגיע בשלב מסוים לשאול את עצמו את השאלות הללו. רוצים לדעת וללמוד יותר על שיטת האבחון הגרפולוגי בעזרת ציורי ילדים? טלי ירדני היא הגרפולוגית היחידה המשלבת בין אימון אישי וגרפולוגיה, ומעבירה אימון, תוך שימוש בכלי האבחון הגרפולוגי, המעניק לכל אחד את הכלים לסייע לעצמו בפתרון בעיות

הורים רבים יודו ששאלות כאלה מלוות אותם כמעט לאורך כל היום, כשדאגה בלתי פוסקת לילד, המלווה בחוסר יכולת לקבוע באופן מוחלט איך הוא מרגיש, כי שפתו עדיין לא עשירה מספיק, והוא עדיין לא שולט בדיבור כמו מבוגר.

 

קיימת דרך אבחונית, שיכולה לעזור לכם, ההורים, לדעת הרבה יותר על נפשו הקטנה של ילדכם ועל מה שעובר עליו - הציור. אבחון גרפולוגי לציורי ילדים - הליך פשוט, שניתן לבצע גם בבית, יכול לגלות הרבה מאוד על התחושות, הפחדים, החוויות והרצונות של הילד. באמצעות ציור פשוט, אותו תבקשו מילדיכם לצייר, תוכלו לענות על שאלות רבות, ובראשן השאלה הפשוטה והמטרידה ביותר: מה הוא מרגיש?

 

ציור הוא אחד הכלים אותם מציע האבחון הגרפולוגי לבחינת תכונותיו ותחושותיו של אדם. כמו הגרפולוגיה בכלל, גם אבחון בעזרת ציור משתמש במוטיבים לא מודעים שאותם 'שופך' הכותב או המצייר על הדף, כדי להציץ אל נפשו. לכל פרט בציור יש משמעות שמעידה על אופיו, רגשותיו ומצב רוחו של המצייר.

 

המוטיבים בהם מתמקד האבחון הזה הם רבים. אחד האובייקטים המוכרים יותר בבחינה גרפולוגית הוא ציור עץ, המראה את מקומו של האדם בעולם דרך עיניו שלו. כמו בכתב יד, לגודלו של העץ ביחס לגודל הדף יש משמעות רבה, האם המצייר מילא את הדף או השאיר חלקים ריקים, היכן הוא ממקם את העץ על הדף, מה צורת העץ, האם יש לו או אין לו עלים או פירות ועוד.

 

אבחון גרפולוגי באמצעות ציורי ילדים, ואימון גרפולוגי להורים, המבקשים להתמחות בטכניקה על מנת לשפר את ההבנה שלהם את ילדיהם, הם כלים חשובים, שיכולים לתרום רבות לקשר בין הורים לילדים, במיוחד בגילאים בהם תקשורת מילולית דבוּרה אינה אפשרית.

 

רוצים לדעת וללמוד יותר על שיטת האבחון הגרפולוגי בעזרת ציורי ילדים? טלי ירדני היא הגרפולוגית היחידה המשלבת בין אימון אישי וגרפולוגיה ומעבירה אימון גרפולוגי, המעניק לכל אחד את הכלים לסייע לעצמו בפתרון בעיות. לפרטים נוספים ולהתרשמות, אתם מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ.

הכותב הוא פלוטו בע"מ, מתמחה בפיתוח, אפיון והקמת אתרי אינטרנט ויישומים שונים ברשת, ומשלבת קידמה וניסיון גם יחד. שלומי ניסני 054-25-30-111

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר