מס' צפיות - 267
דירוג ממוצע -
מעוניין לתרום?
עכשיו לפני הפסח, אנו נתקלים במבצעי קמחא ופסחא רבים. תרמו מזון או כל מוצר אחר, השתדלו לא לממן את "העמותות" בכספים שאין לכם מושג למי הם יגיעו. אל תתרמו ברשתות הגדולות, אם בעלי הרשת מאד רוצים לעזור לחלשים בחברה, שיעשו זאת מקופתם.
מאת: הצרכן 05/04/09 (01:01)

מעוניין במבצעים? רוצה לתרום לאירגון מלב אל לב? זה הרגע הדרמטי ביותר של לקוחות המרכולים ורשתות שיווק גדולות בישראל. אחרי שכבר חרשתי את כל המדפים, חיפשתי נואשות אבקה להכנת קניידלך, הקופאית רשמה בקופתה את שלל הקניות שלי. אני נדרך וחושב איך לעבור את הרגע המביך, של השנור הבלתי מובן הזה. לך תסביר לה שאני מוכן לתרום רק מצרכים ולא כסף.  

 

תמיד נחמד לשמוע את התשובות של הלקוחות, לשאלת הקופאית, רוצה לתרום ל..... ? גם נחמד לראות את שפת הגוף של הנידון לתרומה.  

 

אני בדרך כלל מצוייד בשתי אופציות למעמד המעצבן הזה. אם מצב רוחי שפיר, אני שואל את הקופאית אם היא מכירה את הארגון אליו היא מתרימה, התשובה תמיד תהיה שלילית ובזאת אנו עוברים לתשלום החשבון. במידה ואני קצר רוח. תשובתי היא שלילית , חד משמעית. ללא תרוצים או חוסר נעימות.   

 

כספים שנתרמים לעמותות הרבות, לא תמיד מגיעים לנצרכים ולאלו שבאמת זקוקים להם.  אני תורם רק מצרכים,מוצרים ודברי לבוש. אני לא מוכן לממן את השחיתות של הארגונים למיניהם, שמשתמשים בכספי התרומה, לתשלום משכורות, נסיעות לחו"ל, יחסי ציבור והוצאות אחרות.  

 

עכשיו לפני הפסח, אנו נתקלים במבצעי קמחא ופסחא רבים. תרמו מזון או כל מוצר אחר, השתדלו לא לממן את "העמותות" בכספים שאין לכם מושג למי הם יגיעו. אל תתרמו ברשתות הגדולות, אם בעלי הרשת מאד רוצים לעזור לחלשים בחברה, שיעשו זאת מקופתם.

 

לבלוג של הצרכן

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר