מס' צפיות - 257
דירוג ממוצע -
המשבר הכלכלי - תוכנית סודית?
מאת: אודי פוזיס 08/03/09 (10:07)

כשאני רואה איך כל ממשלות העולם עושות מעל ומעבר, בעיקר הזרמת כספים על מנת לעזור למדינותיהם לעבור את המשבר הכלכלי עד כמה שאפשר בשלום, ואילו הממשלה שלנו עומדת מנגד, אני חייב לאמר שאני תמהה מאוד.

 

ברור לכולם שהממשלה שלנו כבר לא מתפקדת די הרבה זמן, בעצם מהרגע שהסתיימה (?) הלחימה בדרום (היא כמובן נמשכת אבל לא ממש בפוקוס של הממשלה הזאת לצערנו), היא הפסיקה לתפקד והעבירה את כל כובד המשקל לענייני בחירות, הקמת ממשלה וישיבה באופוזיציה. ובכך הפסיקה כמעט לתפקד. ראש הממשלה עסוק בחקירות, שר הבטחון עסוק בישבן של ביבי, שרת החוץ עסוקה בלעטות שריון ברזל ושר האוצר מחכה שהכל כבר יגמר והאחריות על המצב הכלכלי במדינה תרד ממנו.

 

כל המצב הזה שם אותנו בפיגור רב לעומת מדינות אחרות בנסיונות למצוא פתרונות למשבר, אפילו פתרונות קטנים שיתנו תקווה לכל אלה שקמו יום אחד בבוקר ומצאו את עצמם מחוסרי עבודה.

 

בגלל זה שמחתי כשקראתי היום שלנגיד הבנק יש תוכנית "סודית" (לא יודע למה זה צריך להיות סודי) שהוא גיבש על מנת שנוכל קצת להרים את הראש.

 

ואני אומר, כל הכבוד, לפחות מישהו חושב על המדינה וטורח להכין תוכנית שתתן מענה מסויים לבעיות שלנו. אולי בגלל שסטנלי פישר חושב כמו אמריקאי אז הוא גם יכול להחליט שצריך לעשות משהו בנדון.  כיוון שברור לכולם שביבי הולך להיות ראש הממשלה הבא, אני מקווה שהוא ישכיל ליישם את התוכנית הזאת במהרה.

הכותב הוא אודי פוזיס

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר