מס' צפיות - 1439
דירוג ממוצע -
פלאפון משיקה רשת GSM
פלאפון מיישרת קו עם המפעילות הסלולאריות האחרות בשוק ומשיקה גם היא רשת GSM מדור 3.75 בטכנולוגיית HSPA. מה זה אומר בפועל ללקוחות פלאפון? אילו אפשרויות חדשות יוצעו להם?
מאת: טור אורח 05/02/09 (09:01)

מאת: מערכת pCon

 

פלאפון הכריזה על השקתה של רשת סלולארית דיגיטלית חדשה בדור ה-3.75 מסוג GSM. הרשת, אשר עובדת בטכנולוגיית HSPA, המשפרת את מהירות העברת הנתונים, תאפשר ללקוחות פלאפון, לראשונה, לנדוד עם מכשירי הטלפון הנייד שלהם לחו"ל מבלי שיצטרכו להחליף אותם בשדה התעופה, כפי שהיה עד היום.

בכך מצטרפת החברה למתחרותיה, סלקום ואורנג', אשר מפעילות רשתות GSM זה זמן רב. את הרשת החדשה של פלאפון פרסה במשך השנה האחרונה חברת אריקסון בהשקעה של יותר מיליארד שקלים. הרשת פועלת בשני תדרים, 2100 מגה הרץ ו-850 מגה הרץ, המיועדים לאפשר כיסוי מרבי בכל רחבי הארץ ולספק מהירות העברת נתונים של עד 5.7MB לשנייה בהעלאה ו-14.4MB לשנייה בהורדה.

פלאפון גם חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת Vodafone. הסכם זה יאפשר ללקוחות החברה לנדוד עם הטלפון הנייד שלהם ב-207 מדינות ברחבי העולם.

הרשת החדשה מאפשרת לפלאפון גם להרחיב את היצע המכשירים הנמכרים על ידה. החברה השיקה יחד עם השקת הרשת החדשה גם 15 דגמים של טלפונים חדשים התומכים ברשת GSM. ביניהם, גם מכשירים של החברות נוקיה, סוני אריקסון וטושיבה. פרטים נוספים לגבי הרשת החדשה יסופקו בקמפיין פרסומי חדש שמתכוונת החברה להעלות בקרוב.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר