מס' צפיות - 307
דירוג ממוצע -
הודעה מפלילה
מאת: יאיר מור 13/01/09 (02:58)

אם אתם גונבים ציוד - עדיף שתמכרו אותו למישהוא אחר, ולא תשתמשו בו בעצמכם. את הלקח הזה למדו כמה גנבי מכוניות מאוהיו בדרך הקשה:

 
ביום רביעי שעבר ישב אלן הויס במכונית ה-BMW שלו, ולפתע נפתחה דלת הנוסע, ובחור צעיר הצמיד אקדח לראשו וציווה עליו לצאת מהמכונית. הצעיר ושניים נוספים נכנסו למכונית - ונעלמו. הרי זה מה שגנבי-מכוניות עושים בדרך-כלל.

 
אך לאלן היה מזל. לאחר שהגיש תלונה במשטרה הלך עם כמה ידידים להטביע את הטראומה בכוסית-או-שתיים, ואז הציע אחד מידידיו את הרעיון הבא: "אני הולך לשלוח לאנשים האלה SMS דרך הטלפון במכונית שלך... אני אכתוב להם שיש לי כאן כמה בחורות, כאילו אני שולח את ההודעה אליך, וגם שיש לנו סמים פה".

 
ההודעה נשלחה - והגנבים המטומטמים לא רק האמינו, אלא גם החליטו לשתף פעולה. בשעת בוקר מוקדמת הם שלחו חזרה את מיקומם, ובקשה לשלוח להם את אחת הבחורות עם הסמים. כמובן שבמקום סמים הם קיבלו מחלק-סמים, ושוטרי מחוז קולומבוס, אוהיו, עצרו את הגנבים - שנתפסו שלושתם ברכב הגנוב, בלי שהספיקו לגנוב ממנו אפילו את ארנקו של הויס.

 

שבע שעות לאחר שהרכב נגנב, הוא נלקח חזרה על-ידי המשטרה, וכיומיים לאחר מכן הוחזר לבעליו. ועל סיפור כזה פשוט אין מה להוסיף.

 

לבלוג של יאיר מור

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר