מס' צפיות - 1145
דירוג ממוצע -
012- הגדלת מהירות - לא לכל הלקוחות!
אם יצא לכם להיות צרכנים של 012 סמייל אינטרנט, יכול להיות והתפתיתם לבדוק את האפשרות להגדיל את מהירות הגלישה שלכם בעקבות הפרסום המאסיבי אשר חברה זו מפיקה מזה מספר שבועות בכל אמצעי התקשורת, עיתונות ואינטרנט.
מאת: zvidoc 10/01/09 (11:30)

עקרונית זה יעבוד לכל אלו אשר קנו חבילת גלישה ללא תשתית  וזה בסדר גמור. לאלו אשר קנו חבילה משולבת , על פי רוב, לפי הצעה של 012 סמייל עצמה!, נכונה הפתעה לא נעימה: כפי ואנו רואים בפרסומת ,אשר הועתקה מאתר החברה עצמה, יש הבטחה להוסיף מהירות ללא תוספת אגורה .. אם נחפש טוב-טוב  בפרסום מעלה, לא נמצא כל דבר המגביל את המבצע מול צורת חיבור זו או אחרת למעט המהירות עצמה לפי חיבור כבלים או בזק , ראה כוכבית.

 

לחצו על התמונה להגדלה

 

אם יצרתם קשר עם החברה על מנת לבקש, ראה לדרוש, את הבטחתם, יתברר לכל אלה אשר קנו חבילה משולבת כי מיד יודיעו להם כי עליהם להוסיף סכום מסוים על מנת  לממן  השדרוג מול חברות התשתית. במקרה של גלישה ב 2.5 מגה על גבי כבלים, הדרישה לתוספת תשלום היא 30 ₪ לחודש עם התחייבות ל18 חודש = 540 ₪ תוספת! , צנינים לדברי נציגי החברה " וכל הפונים אלינו הסכימו", נו אז איזה ארגומנט יש לכם מול טענה בלתי מוכחת זו, או אפילו נכונה, במה זה מצדיק את ההטעיה אשר בפרסום?

 

ויכוח ארוך זמן וחסר תוחלת עם נציגי החברה , לא העלה כל דבר , הם יצאו צודקים בכל עניין ! להזכירכם , את החבילה המשולבת , מציעים נציגי החברה . אחד ההצעות אשר יקבל הצרכן אשר מכרו לו חבילה משולבת זה להפריד את החבילה , לקבל את 012 כספקית בלבד וכך להגדיל את מהירות הגלישה, ומה על התשתית תשאלו? צור קשר עם בעלי התשתית קשר בעצמך ותסדיר לך את ההרחבה בעצמך: " אבל אתם מכרתם לי את החבילה המשולבת" יאמר הצרכן (בצריחה), ככה זה  יענו לך.

 

אין צורך בהמשך פירוט השיחות , אובדן הזמן והרוח מול נציגי החברה אשר יכלה בפירוש לבדוק עצמה, לציין את ההבדל כבר בשלב הפרסום ("אתה מתאר לך את קיציס מפרט את כל הניואנסים ...?" נאמר לצרכן.." לא אמר , אך אפשר היה לכתוב זאת ליד התשדיר כפי וכתבתם דברים אחרים לנוחותכם כמו גם בפרסומים הכתובים ומעל גבי הרשת."!!

 השאר נשאר לשיפוטם של אלה אשר יודעים עתה את  הפרטים ..

 

השוואת ספקיות אינטרנט-  כיום יש עוד ספקים מעבר לאלה אשר הושוו באתר זה.

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
הספקית צודקת
זיו 11.01.09 (17:03)