מס' צפיות - 704
דירוג ממוצע -
גוגל - רשת חברתית לכולם
גוגל השיקה את Google Friend Connect - שירות חדש המאפשר לכל אחד להפוך את האתר שלו לרשת חברתית. איך זה פועל בדיוק? אלו חידושים מעניינים מציע השירות?
מאת: טור אורח 07/12/08 (15:49)

מאת: מערכת pCon

 

גוגל השיקה בסוף השבוע האחרון את Google Friend Connect - שירות חדש המאפשר להוסיף בקלות מאפיינים חברתיים לכל אתר באינטרנט. רשתות חברתיות, אשר נחשבו עד היום לפרויקט מורכב ויקר ליישום, יהיו בזכות השירות החדש של גוגל, פשוטות להקמה וזולות לתפעול.

Google Friend Connect מאפשר, באמצעות מספר צעדים פשוטים וללא ידע תכנותי כלשהו, להקים רשת חברתית בכל אתר, אליה יכולים גולשים להירשם במהירות באמצעות החשבון שלהם בגוגל, יאהו!, AIM או OpenID. הרשת מאפשרת לגולשים לבנות לעצמם דף פרופיל באתר, ליצור קשר עם משתמשים אחרים, לשתף קבצי מדיה, לפרסם תגובות לכתבות ועוד.

Google Friend Connect מקושר גם לרשתות חברתיות אחרות, כך שחברים באתר יכולים להזמין חברים אחרים שלהם, הפעילים ברשתות אחרות כמו, MySpace, Facebook, del.icio.us, Digg, Fark, StumbleUpon, Live Spaces ו- Mixx, לבוא ולבקר באתר. משתמשים מתקדמים יותר יוכלו לשלב בשירות גם ישומונים חברתיים נוספים באמצעות שירות OpenSocial של גוגל.

זמינות

השירות החדש של גוגל זמין בחינם וניתן לגשת אליו דרך הכתובת הזו. כדי להתחיל להשתמש בו יש ללחוץ על הכפתור "Set up a new site" ולפעול על פי ההוראות. דוגמאות מעניינות לאתרים שכבר משתמשים בשירות החדש ניתן לראות בתחתית הדף. כמו שירותים רבים אחרים של גוגל, גם שירות זה זמין עדיין בגרסת ביטא.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר