מס' צפיות - 1990
דירוג ממוצע -
Yes Planet - לב המפרץ
מאת: הצרכן 24/11/08 (09:18)

שני סרטים ביומים, באותו קומפלקס של מסכים ואם היה לי זמן הייתי ממשיך מחר. למי שחייב לדעת, ארבע דקות (מעולה) וויקי כריסטינה ברצלונה (חביב). מי שמחפש שנינות אכזרית וביקורת נוקבת, לא הפעם.  

 

אני לא יודע כמה זמן הקומפלקסים הגדולים של בתי הקולנוע באזור מפרץ חיפה ישרדו. אבל מי שמתקשה להיפרד מהכורסא והאח הגדול שימצא זמן יבחר סרט או שניים ויילך לבלות.  

 

כבר בכניסה הקיסרית הפנתה את תשומת ליבי שהקופות לא מוקפות בקירות וחלונות מגן, מבחר מכונות אוטומטיות מנפיקות כרטיסים בזריזות ולובי מעוצב ונעים. השרות אדיב וההרגשה היא פינוק מתמשך.  

 

אולמות הקולנוע מצויינים, כורסאות נוחות עם מרווח סביר לרגליים מערכות סאונד משובחות והקרנה מדוייקת, בזמן הפרסומות עוצמת הקול נמוכה וגם בסרט עצמו בקרת הקול עובדת. אין מילים.  

 

גם בקיריון בקרית ביאליק בתי הקולנוע על רמה אבל ההרגשה ב Yes  Planet מאד מפנקת ומיוחדת. אם בימים הקרובים לא תמצאו רשימות חדשות, כנראה שמצאתי עיסוק חדש לשעות הפנאי..    

 

המלצה: המלצתי הפעם היא לבעלי רשתות בתי הקולנוע בארץ. הפחיתו במחיר הכרטיס הוזילו את המחירים המופקעים במזנונים ואנחנו נמלא את האולמות ללא היסוס, נסו לא תצטערו.  

 

תבלו ..

 

לבלוג של הצרכן

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר