מס' צפיות - 464
דירוג ממוצע -
חיפוש חדש וכרום על המחשב
חידושים מעניינים מגיעים מגוגל, הן בתחום החיפוש והן בתחום הדפדפנים. משתמשים יכולים עכשיו "לשחק" עם תוצאות החיפוש כרצונם. במקביל, ייתכן והדפדפן של גוגל, הכרום, יותקן על גבי מחשבים אישיים בחנויות.
מאת: טור אורח 22/11/08 (23:55)

מאת: מערכת pCon

 

למרות שבתחום החיפוש גוגל בהחלט מובילה, נראה כי החברה אינה קופאת על שמריה. כעת, הודיעה גוגל על שיפורים למנוע החיפוש שלה, בעזרת שילוב בין אלגוריתם החיפוש לבין Google SearchWiki. המאפיינים החדשים מאפשרים למשתמשים להזיז מעלה תוצאות מועדפות ברשימת תוצאות החיפוש, ולהזיז מטה את התוצאות שאינן מתאימות להם.

מוחקים ועורכים

בנוסף, משתמשים יוכלו למחוק כל תוצאה שאין ברצונם לראות בעתיד, או להוסיף קישור נוסף שלא הופיע בתוצאות. המשתמשים יוכלו גם להוסיף הערות דמויות-wiki לכל תוצאה, והן יישמרו עבור המשתמש כל עוד הוא מחובר לחשבון גוגל. מאפיינים אלה נותנים מענה מסויים לתלונות של משתמשי גוגל, לפיהן אותן שאילות נותנות תוצאות שונות אם השאילתא מבוצעת שוב מספר ימים מאוחר יותר.

על מנת לראות כיצד עובדים המאפיינים החדשים, יש להזין שאילתא במנוע החיפוש של גוגל, ולהשתמש באייקונים החדשים המופיעים ליד התוצאות. המאפיינים החדשים לא יפעלו אם המשתמש בחר לבטל cookies מגוגל, והם לא יישמרו בחיפושים עתידיים.

כרום על המחשב

במקביל, ישנן שמועות כי בגוגל מתכננים להתקין את הדפדפן החדש שלהם, כרום, על גבי מחשבים אישיים חדשים החל מ-2009, וכן להציע גרסאות חדשות של כרום עבור מקינטוש ולינוקס במחצית הראשונה של 2009.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר