מס' צפיות - 3048
דירוג ממוצע -
מיקרוסופט תציע אנטי-וירוס חינם
שיווק תוכנת האנטי-וירוס של מיקרוסופט, OneCare יופסק החל מיוני 2009 לטובת תוכנת אנטי-וירוס חדשה, ה-Morro, שתוצע למשתמשים בחינם. למי זה טוב במיוחד? במיקרוסופט מסבירים.
מאת: טור אורח 20/11/08 (02:06)

מאת: מערכת pCon

 

במיקרוסופט הודיעו כי החל מיוני 2009 יפסיקו להציע את תוכנת האבטחה OneCare לטובת הפצה חינמית של תוכנת אבטחה בשם Morro. אחת הסיבות לביטול OneCare היא השיווק הנמוך. ה-Morro תוצע ללא תשלום, ותתאים גם למחשבים קטנים ופחות חזקים, ותתמוך במערכת ההפעלה חלונות (XP, ויסטה וחלונות 7).

לא הצליחה להמריא

נראה כי העובדה ששוק תוכנות האבטחה כבר מוצף בפתרונות, הובילה לכך שה-OneCare לא הצליחה "להמריא" אל מול פתרונות מוכרים יותר מבית סימנטק ומק'אפי. מאז שהושקה OneCare במאי 2006 הצליחה התוכנה לתפוס פחות מ-2% משוק תוכנות האבטחה.

ה-Morro, לעומת זאת, תוכננה מראש להיות תוכנת אנטי-וירוס קלה המשתמשת בכמה שפחות משאבים, מה שהופך אותה לאידיאלית למשתמשים ברוחב-פס נמוך או במחשבים בעלי כוח עיבוד נמוך. במיקרוסופט מאמינים כי הפצת התוכנה בחינם תאפשר להגן על מספר גדול יותר של לקוחות.

מקווה לנגוס בשוק

העובדה ש-Morro תוצע בחינם תאפשר אולי למיקרוסופט לנגוס נתח גדול יותר בשוק האנטי-וירוסים. פתרונות קיימים אחרים מוצעים היום במחיר של כמה עשרות דולרים, למרות שישנם גם פתרונות רבים חינמיים.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר