מס' צפיות - 1453
דירוג ממוצע -
תוספת ל-Gmail: צ'ט וידאו
רוצה לראות ולשמוע את האדם איתו אתה מצ'וטט? עכשיו זה אפשרי, בעזרת שירות Gmail Video and Voice המשולב כעת ב-Gmail. מה עוד מציע השירות החדש? פרטים מיד.
מאת: טור אורח 14/11/08 (02:57)

מאת: מערכת pCon

 

גוגל מוסיפה יכולות וידאו וקול לשירות הצ'ט המשולב בשירות הדוא"ל המקוון שלה, Gmail. מדובר בשירות ועידת וידאו וקול, שפשוט מאד להתקנה ולשימוש. השירות נקרא בפשטות: Gmail Video and Voice, ולמרות החידוש חשוב לציין כי הוא לא מתחבר לרשת הטלפון. עם זאת, כחלק משירות דואר אלקטרוני מדובר במאפיין מעניין ומועיל.

לראות עם מי מדברים

בעזרת Gmail Video and Voice יוכלו משתמשי השירות לשמוע ולראות את האדם איתו הם מצ'וטטים. על מנת להשתמש בשירות יש להוריד ולהתקין פלאג-אין, וכמובן לרכוש מצלמת רשת (למטרה זו, משתפת גוגל פעולה עם חברות כמו Logitech ו-Buy.com המציעות כעת מצלמות רשת בהנחות משמעותיות - עד ה-30 בנובמבר).

מאחר ושירות הצ'ט ב-Gmail מאפשר כבר היום למשתמשים לעבור במהירות משליחת דוא"ל לצ'יטוט עם חברים באותו יישום, הרי שהתוספת החדשה המאפשרת גם לראות ולשמוע את האדם איתו אתה מדבר, נראית הגיונית ומתבקשת - מה גם שאין תחליף לאינטונציה של הקול ולניואנסים הקטנים של תנועות הפנים בהשוואה לטקסט כתוב.

הורדה מ-Gmail

ה-Gmail Video and Voice יפעל על גבי מחשבים המריצים חלונות XP ואילך, וכן על גבי מקינטושים עם מערכות הפעלה OS X 10.4 ואילך. בימים הקרובים יופיע לינק אצל כל בעלי החשבונות ב-Gmail המורה להם כיצד להוריד את הפלאג-אין.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר