מס' צפיות - 440
דירוג ממוצע -
יאהו: כלי תיווך בין המחשב לדפדפן
העבודה עם הדפדפן הופכת קלה וכיפית מתמיד, בעזרת גרסא חדשה לטכנולוגיית ה-BrowserPlus מבית יאהו, עם שני כלים חדשים לעבודה עם האינטרנט גם כשהדפדפן סגור. איך זה עובד? למי זה טוב?
מאת: טור אורח 12/11/08 (02:16)

מאת: מערכת pCon

 

יאהו הודיעה על השקת שני כלים חדשים במסגרת BrowserPlus אשר יתווכו בין המחשב לדפדפן. הכלי הראשון הוא יישום המאפשר למשתמש להעלות קבצים ישירות מהמחשב לאינטרנט, והשני הוא כלי לעדכונים מהאינטרנט לשולחן העבודה - שניהם פועלים גם כשהדפדפן סגור. יאהו השיקה גרסא מתקדמת של ה-BrowserPlus, טכנולוגיה לפיתוח וובי, כך שמפתחים יכולים לעשות בה שימוש באתרי האינטרנט שלהם כרצונם.

שני כלים חדשים

שני הכלים החדשים הם חלק נוסף בפרוייקט BrowserPlus, פרוייקט המיועד לספק מערכת למפתחים המאפשרת שילוב פעולה פשוט יותר בין המחשב לאינטרנט. הפרוייקט כולל, למשל, יישום לגרירת מספר תמונות אל הדפדפן, עריכתן, והעלאתן ל-Flickr, שירות האחסון של יאהו, ללא צורך בכניסה לאתר עצמו.

הכלי החדש להעלאת הקבצים מאפשר העלאה של קובץ בודד או כמה קבצים בבת אחת, כולל העלאה של תיקייה שלמה. ההעלאה נעשית על ידי גרירת הקובץ/התיקייה משולחן העבודה ישירות אל הדפדפן. הכלי לקבלת עדכונים מאפשר למשתמש לקבל עדכונים מאתרים שונים גם כאשר הדפדפן סגור.

כיף לגלוש

נציגי יאהו מתארים את ה-BrowserPlus כניסיון להפוך את ניצול הזמן אותו מבלים משתמשים בדפדפן ליעיל יותר ולכיפי יותר.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר