מס' צפיות - 563
דירוג ממוצע -
בזק/הוט - אתם מיותרים
לאחרונה הגעתי למסקנה שחוץ מקו לפקס ולאינטרנט המהיר. אין לנו כבר שימוש בטלפון הקווי. אם תוסיפו לכך את ההטרדה הטלפונית היומיומית שהיא מנת חלקם של מרבית בתי האב בישראל, ההמלצה שלי היא לבטל את קווי הטלפון ולהשתמש רק בתשתית ללא מס' טלפון, קו ערום, כפי שניתן לעשות עכשיו.
מאת: הצרכן 12/11/08 (01:57)

שעת ערב בממלכה, בני הבית טרודים כל אחד בעיסוקיו הוירטואליים, אני אפילו מוכן להודות שבהיתי בבית אחוזת בובליל הנודע לשמצה. הטלפון הקווי של בזק פוצח בצלצול גאה והתחרות מתחילה. מי ישבר ויענה לטלפון!

 

הנסיכה לא תענה אפילו אם תשלמו לה, חוג חבריה מזמן כבר לא משתמש בטלפונים קווים. אנוכי כנ"ל, לאהובה יש עוד חברה אחת שמטעמים השמורים עימה, עדיין מתקשרת לטלפון "הציבורי" בבית ולא ישירות לנודניק הסלולארי של האהובה. אחוז מאד מאד גבוה מהפעילות הטלפונית בממלכה הם שיחות טלמרקטינג למיניהן ובזמן האחרון אי אפשר להתעלם מתעמולת הבחירות הרעשנית שעברה לקווי הטלפון של בזק והוט. אני בטוח שזה מטריד את כולם.

 

לאחרונה הגעתי למסקנה שחוץ מקו לפקס ולאינטרנט המהיר. אין לנו כבר שימוש בטלפון הקווי. אם תוסיפו לכך את ההטרדה הטלפונית היומיומית שהיא מנת חלקם של מרבית בתי האב בישראל, ההמלצה שלי היא לבטל את קווי הטלפון ולהשתמש רק בתשתית ללא מס' טלפון, קו ערום, כפי שניתן לעשות עכשיו. 

 

תארו לכם ערב שקט, בלי שכל כמה דקות תופרעו ע"י מרגול מטרקלין חשמל המעצבנים. אני מתגעגע ליום ללא שיחה ממנהל המרכול הקרוב, המודיע על שבוע של מבצעי ענק אולי מישהו מהכנסת השמונה עשרה הבאה עלינו לטובה, ייקח את "החוק" לידיים ויטפל במטרד. אשרי המאמין.

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
לא הבנתי מה זה קו טלפון ערום
יופיטר 10.12.08 (11:35)