מס' צפיות - 421
דירוג ממוצע -
גם Salesforce.com נכנסת לענן
שטף של חברות מתחילות להבין את יתרונות מחשוב הענן (Cloud Computing), וכעת גם Salesforce.com משתפת פעולה עם אמזון ופייסבוק לניצול יתרונות מחשוב הענן לטובת לקוחותיה.
מאת: טור אורח 05/11/08 (17:22)

מאת: מערכת pCon

 

עוד חברה נכנסת לעולם מחשוב הענן - Salesforce.com הודיעה על שיתוף פעולה המחבר בין פלטפורמת היישומים המתארחים שלה, ה-Force.com, עם שירותים מקוונים מאמזון ו-Facebook. לקוחות של Force.com יוכלו כעת ליהנות משירותי אמזון למטרות אחסון, ולבנות יישומים בפייסבוק.

יישומים מתוך פייסבוק

העסקה עם פייסבוק תאפשר ללקוחות Salesforce לבנות יישומים על גבי פלטפורמת Force בתוך פייסבוק, ולהשתמש בה מתוך פייסבוק. האפשרויות רבות, ובכנס Dreamforce שנערך בסן פרנסיסקו הוצגה דוגמא ליישום המאפשר מציאת מועמדים לעבודה דרך פייסבוק.

שיתוף הפעולה עם אמזון הופך את שירותי האחסון ועוצמות המחשוב של אמזון לזמינים ל-Force.com. למשל, מפתח הזקוק לעוד נפח אחסון, יוכל להעביר חלק מהנתונים לשירות האחסון של אמזון, S3, או להשתמש בשירותי EC2 של אמזון.

יש הגיון

ב-Salesforce.com ציירו תמונה של עולם חדש בו פלטפורמות ענן מספקים שונים משתלבות יחד ליצירת הזדמנויות חדשות ללקוחות. לפי חברת המחקר The 451 Group, יש היגיון בשילוב בין שירותים שונים בעולם הענן, מאחר והשירותים לא באמת מתחרים ביניהם, והאינטגרציה מספקת יתרונות לכולם, בעיקר ללקוחות.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר