מס' צפיות - 2294
דירוג ממוצע -
שליחת SMS ישירות מ-Gmail
בגוגל ממשיכים להוסיף מאפיינים חדשים לשירות ה-Gmail, ומתכננים להשיק בעוד כשבועיים שירות שיאפשר שליחת וקבלת הודעות SMS ישירות מחשבון הדוא"ל המקוון. איך זה עובד? מיד.
מאת: טור אורח 04/11/08 (00:58)

מאת: מערכת pCon

 

בגוגל מתכננים להוסיף מאפיין חדש ומרגש לשירות הדואר האלקטרוני המקוון Gmail: אפשרות שליחת הודעות SMS. לפי שמועות שהסתובבו ברשת, המאפיין החדש היה אמור להיות מושק כבר השבוע, אך בגוגל טוענים כי ההשקה תהיה רק בעוד כשבועיים, לצד חידושים אחרים שמתכננים להוסיף בגוגל ל-Gmail.

איך זה עובד?

השירות יעבוד כך שבכל פעם שמשתמש יקבל הודעת טקסט שנשלחה מ-Gmail, יהיה באפשרותו להשיב ישירות מחשבון ה-Gmail שלו, וההודעה תגיע גם לטלפון הנייד, באופן שיקל מאד על התקשורת בין אנשים, גם אם הם אינם מחוברים לאינטרנט.

כל הודעה שתישלח "תעבור" דרך מספר אחד מתוך 1,000 מספרי טלפון שגוגל שמרה למטרה זו. שירות ה-Gmail ישמור את מספר הטלפון ממנו קיבלת את ההודעה, כך שתוכל ליצור קשר עם אותו אדם ישירות מה-Gmail. כל אדם איתו תיצור קשר יקבל מספר טלפון אחר מהמאגר. בגוגל מאמינים ש-1,000 מספרים יספיקו, מאחר ורובנו לא מכירים יותר מ-1,000 אנשים לשלוח אליהם הודעות.

קל ופשוט

ברגע שהשירות החדש יושק, הוא יהיה זמין ב-Gmail Labs, ממש כמו רוב המאפיינים החדשים שהתווספו לאחרונה, כולל הוספת Google Calendar לחשבון ה-Gmail - על ידי לחיצה על קישור Gmail Labs בחשבון הדוא"ל.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
GGGG
רן 04.11.08 (15:16)
2.
לא מפסיקים להפתיע הגוגלים האלה... ל"ת
05.11.08 (01:27)