מס' צפיות - 450
דירוג ממוצע -
ליל הבדולח החברוני
גם ליל הבדולח האירופי של שנות השלושים בוצע בנוסח של פוגרום וכנגד יהודים באשר הינם יהודים.
מאת: אהרון רול 02/11/08 (04:45)

נובמבר 2 2008

ליל הבדולח החברוני

היגיעו לידי מספר סרטוני יו-טיוב המתארים את שארע בליל הבדולח החברוני בתאריך אוק' 26 2008 .  מדוע השם שהוצמד לארוע הינו בעל אסוציאציות כה חמורות?  וכי ניתן לתאר אחרת את שארע שם?  גם ליל הבדולח האירופי של שנות השלושים בוצע בנוסח של פוגרום וכנגד יהודים באשר הינם יהודים.

כגנבים בלילה, כקלגסים מהזן הגרוע ביותר, ככנופית פורעי חוק, לא המתישבים---מהרסיהם כמובן, לובשי המדים השחורים (עוד הקשר משנות השלושים באירופה), התנפלו על משפחות שלא עשו רע לאדם ולאלוהים והחריבו, שברו וניתצו את ביתם עליהם כולל תכולתם כאשר הם בועטים את הילדים החוצה לקור המקפיא ללא בגדים הולמים וללא אמצעי חימום.

כל התראה לא נימסרה, כל פיתרון למגורשים לא נהגה ויושם.  הקורבנות ניזרקו החוצה ככלבי רחוב, כחיות.  אין ולו ספק קטן כי החיות השוטות בארוע זה הם שוטרי היס"מ וחילי צה"ל אשר שיתפו עמם פעולה.

בל נחיה באשליות, כבר נאמר כי "במקום ששורפים ספרים ישרפו גם בני אדם" ובהקשר זה יש להתריס כי "במקום שקלגסים מבני עמנו מתנהלים כחיות טרף כך יעשו הם גם לאזרחים שלווים אחרים יהיה הם באשר יהיו".

לא שילטון החוק, לא הדמוקרטיה היא שאמרה דברה כאן אלא האנטיטזה לשלטון החוק והדמוקרטיה.  התנהלות הפורעים בחסות "החוק" היתה כל שנידרש למשטר טוטליטרי לפרוח ולשגשג.

 יש ליזום העמדתם לדין של המשתתפים בפוגרום הנורא הזה ולשפטם לתקופות מאסר ארוכות.  כמו כן, כל אלו אשר פיקדו והורו על הפוגרום, יהיה מעמדם אשר יהיה, מראש הממשלה, דרך שר הביטחון ועד אחרון המפקדים בארוע, יוחרם רכושם מידה כנגד מידה, כאשר עוללו לאחיהם בחוות פדרמן.

דבר אחד הוא למלא הוראה חוקית בהתאם לכללים הנוהגים במדינת ישראל ודבר אחר הוא למלא אחר הוראות והתנהלות של פוגרום אשר דגל שחור מובהק מתנוסס עליהן.

הנה הקישורים בנושא, צפו ושיפטו בעצמכם.  ישקול כל אחד לעצמו האם בצדן של חיתו הטרף ניצב הוא או בצידם של בני תרבות.

http://www.youtube.com/watch?v=-ebot9ypvso&eurl=http://www.hebron.com/english/

http://hebron.orgreality.com

1031200852606am.jpg

 

המחבר הינו יועץ אירגוני ודירקטור ניהול פרויקטים בכיר לחברות ואירגונים בענף המחשבים

www.aaronroll.com

http://www.global-report.net/aroll/

 

אהרון רול

טורונטו

905-886-8998

amroll@rogers.com

הכותב הוא איכפתי לנעשה במדינת ישראל וקיומה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר