מס' צפיות - 591
דירוג ממוצע -
מוטורולה: בקרוב טלפון מבוסס אנדרואיד
בשבוע הקרוב אמורה חברת HTC להשיק טלפון חכם המבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל. כעת מודיעה מוטורולה כי בשנה הקרובה תשיק טלפון מבוסס-אנדרואיד שיהיה יקר פחות ויציע יותר זיכרון.
מאת: טור אורח 25/10/08 (22:28)

מאת: מערכת pCon

 

חברת מוטורולה הודיעה כי תשיק בקרוב טלפון חכם המבוסס על אנדרואיד (Android), מערכת ההפעלה מבית גוגל. מאפיין מרכזי בטלפון הנייד החדש יהיה חיבור בין העולם הסלולארי לעולם הרשתות החברתיות, בעזרת מגוון אפשרויות לשמירה על קשר דרך המכשיר. הטלפון החדש של מוטורולה צפוי להגיע לחנויות ברבעון השני של 2009.

עולה פחות

יתרון משמעותי נוסף של הטלפון החדש יהיה המחיר. לפי מוטורולה, המכשיר החדש צפוי להיות יקר פחות מ-Dream (המכונה גם G1) - טלפון של חברת HTC המבוסס גם הוא על אנדרואיד. בנוסף, נראה כי הטלפון של מוטורולה יציע גם יותר זיכרון.

עוד יכלול הטלפון: מסך-מגע גדול, מקלדת מלאה בשליפה, ואפשרויות חיבור לאתרי רשתות חברתיות. המחיר הסופי עדיין לא נקבע, אך לפי מוטורולה הטלפון צפוי לעלות בין 150 ל-180 דולר.

אנדרואיד שולטת

אין ספק כי עד השקת הטלפון החכם של מוטורולה נראה עוד הכרזות רבות על טלפונים חכמים המבוססים על מערכת ההפעלה אנדרואיד. חברת HTC עצמה כבר הודיעה כי היא עובדת על היורש ל-G1, וגם חברות אחרות מתכננות להשיק מכשירים מבוססי-אנדרואיד.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר