מס' צפיות - 345
דירוג ממוצע -
שוב מאשימים אותנו במשברים בעולם
מאת: בועז דקל 21/10/08 (16:06)

מסתבר ששוב היהודים אשמים. כן, עכשיו מאשימים אותנו במשבר הכלכלי העולמי (בעצם זה לא דבר חדש) וטוענים שהבנקים הגדולים ו-AIG נפלו בגלל העברת כספים לישראל וסיוע למפעל הציוני, שזה אנחנו.

 

אז כן, שוב הגיע הזמן לשלוף את הפרוטוקולים של זקני ציון, על קונספירציה יהודית בינלאומית שנועדה להשתלט על העולם ולהעשיר את היהודים. כבר שמענו כל מיני קונספירציות במהלך ההסטוריה, כולל ההסטוריה הקרובה, למשל הקונספירציה שאומרת שאנחנו עומדים מאחורי אסון התאומים. כן, אפשר להגיד כל דבר ואפשר בקצת תחכום גם להוכיח כמעט כל דבר. וכשמדובר בקונספירציות יד הדימיון תמיד מאוד פורה.

 

מה שמפחיד זה העובדה שבאמת ההסטוריה חוזרת על עצמה. שאלתי את האחיין שלי יום אחד תגיד לי, מה בדרך כלל קורה כשיש משבר כלכלי, איך הוא בדרך כלל נפתר, אז הוא אמר לי "הנאצים עולים לשלטון". אני כמובן צחקתי, כי התכוונתי שבאמת משברים כלכליים עולמיים מן הסוג שאנחנו חווים עכשיו בדרך כלל נפתרים על ידי מלחמות. אבל יכול להיות שהוא צודק, והנה ההוכחה לכך. אם מאשימים את היהודים במשבר הכלכלי הזה ותנועות אנטישמיות מרימות ראש, מי יודע לאן זה יוביל, אז האחיין שלי לא טעה בהרבה.

 

לבלוג של בועז דקל

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר