מס' צפיות - 400
דירוג ממוצע -
חתונה - גם אתה מוזמן
מאת: הצרכן 18/10/08 (11:51)

לא קיבלת "קנס" הבוקר?  שאל אותי אחד מסוכני המכירות הותיקים בחברה. לא קיבלתי ואני מאד מקווה שנשכחתי אי שם בלהט ההכנות לחתונה של ביתה של אחת מעובדותינו. בהמשך היום, הגיע הקולגה מהמשרד לחדרי, והגישה לי את ההזמנה לחתונה של ביתה, זה ביום שני הבא,הוסיפה, אנחנו מחכים לכם. בשיחה שהייתה לי עם סוכן המכירות אחה"צ, הוא התבלבל ושאל אותי, נו קיבלת את ההזמנה. עכשיו כבר לא היה לי ספק. הממזר רץ לגברת והזכיר לה להעביר אלי הזמנה.

 

על שולחני בימים אלו, מונחות שתי הזמנות לחתונות קרובות, אחת לבר מצווה מפוארת ואני יודע שבקרוב תתרחש ברית מסורתית, ההזמנה תתתקבל  בע"פ, אין לי ספק בכך. ואנחנו מקום עבודה לא גדול במיוחד.

 

חברי הטוב העובד בחברה ענקית עם אלפי עובדים והוא במעמד בכיר שם. מספר שהוא מתקשה למצוא ערב פנוי. תוותר על כמה אירועים, יסלחו לך, אני לא מסוגל, הייתה תשובתו, ההשלכות למצב החברתי באגף יהיו קשות.

 

אתם נכנסים לאירוע, במעמד מקבלי הפנים, אתם מכירים רק נציג אחד וגם די בקושי. רצים מהר לחפש מכירים ממקום העבודה. לא מביעים שום עניין או רגש במשפחה החוגגת. מעבירים ערב בזלילה וחוויות ממקום העבודה ורצים בהקדם האפשרי הביתה.

 

בן משפחה סיפר לי לאחרונה על אחיו שהוזמן למספר גדול של אירועים הקיץ. בחלקם הוא שלח מעטפה עם המחאה עם חבר שפקד את המקום. המוטו שלו הוא נכון, גם לשלם וגם לסבול. עדיף לשלם ולא לסבול.

 

החודש לאחר החגים כבר מחכות לי שתי חתונות באותו שבוע, נראה לי שאאמץ את השיטה של הבחור. אשלח מתנה ואשאר בממלכה לערב רגוע במיוחד. המתנה היא עדות שהייתי במקום, גם אם אף אחד לא ראה אותי.

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר