מס' צפיות - 340
דירוג ממוצע -
חנות קטנה וחסכונית
מאת: הצרכן 14/10/08 (01:49)

לאחר שבועיים בו נורת ה PL בחדר המדרגות הבהבה באופן מטריד ביותר. נכנסתי לחנות צורכי החשמל הסמוכה לממלכה,כדי להצטייד בנורה חדשה. באותה הזדמנות רכשתי עוד כמה אביזרים שיהיה על כל צרה  שתבוא.

 

 כל אחד מהפריטים שרכשתי היה זול לפחות ב 25% מהמחירים של אותו מוצר באחת מרשתות ה DIY הגדולות. בדומה לחנויות צרכי הבניין, הטמבוריות בלשון העם, אליהן כבר התייחסתי. כדאי לדעת שבחנות הקטנה בפינת הרחוב 150 מטר מביתכם, מסתתר לו עולם ומלואו של צרכנות נבונה.

 

אנחנו נמשכים לרשתות הגדולות כמו פרפר אל האש. אין ספק שחווית הקניות בהום סנטר או ACE הרבה יותר מושכת ומענגת מאשר לרכוש מוצרים בחנות קטנה, צפופה, לא מסודרת מסוחר מיוזע ועצבני. אבל תמיד זכרו שאנו משלמים על החוויה הזו בבואנו לקופת (מעוניין במבצעים) של החנות.

 

הימים אינם רגילים, העולם צועד לקראת  מיתון כבד. הקונצרנים והחברות הגדולות כבר דנים על תוכניות התייעלות מרחיקות לכת. כל שקל שנרוויח יהיה יקר מפז. זה הזמן שגם אנו הצרכנים נתייעל ונכלכל את צעדינו בחוכמה.

 

מבצעים,פרסומות, הנחות ענק. אל תקנו הכל כאילו תורה מסיני. בטמבורית הקטנה על יד הבית, אותו ברז יעלה לכם עשרות שקלים פחות. נסו לא תתאכזבו.

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר