מס' צפיות - 464
דירוג ממוצע -
יאהו משיקה שני כלים חדשים
למרות חששות לעתידה לאור שיתוף הפעולה עם גוגל, יאהו ממשיכה להשיק כלים מתחרים לגוגל. שני כלים חדשים הושקו בסוף השבוע, ומציעים לוח שנה חדשני וכלי חינמי למדידת תעבורה ברשת.
מאת: טור אורח 13/10/08 (01:14)

מאת: מערכת pCon

 

לאור שיתוף הפעולה בתחום הפרסום בין גוגל ליאהו, מומחים רבים הביעו דאגה לעתיד יאהו, וחזו כי גוגל "תבלע" בסופו של דבר את יאהו. כעת מסתבר שאין מה לדאוג ליאהו - למרות העסקה משיקה החברה שירותים חדשים המתחרים ישירות בכלים של גוגל: לוח שנה וכלי למדידת תעבורה ברשת.

סנכרון בו זמני

הכלי הראשון שהשיקה יאהו הוא לוח שנה, כרגע בשלב בטא, המבוסס על תוכנת המייל והקשרים של Zimbra, חברה שרכשה יאהו בתחילת השנה. בעזרת כלי זה, יכול המשתמש לפתוח מספר חשבונות לוח שנה בו זמנית, לבצע עדכונים בעזרת הודעות דוא"ל, IM ו-SMS, לסנכרן אותו עם אתר פליקר (ובעתיד גם לסנכרן תמונות עם התאריך בו צולמו), לקבוע אירועים מראש ולערוך רשימת משימות.

את לוח השנה ניתן לחלוק עם אחרים, ולקבל עדכונים ללוח ישירות מלוחות השנה של גוגל, אפל, מיקרוסופט ומוזילה.

עדיין לא לכולם

כלי נוסף שהשיקה יאהו הוא כלי למדידת תעבורת רשת בשם Yahoo Web Analytics, תחרות ברורה ל-Google Analytics. כרגע, כלי זה מוצע רק למספר מצומצם של משתמשים - משתתפי תוכנית העסקים הקטנים של יאהו.

מדובר בכלי חינמי המיועד בעיקר עבור עסקים, שייתן למשתמש מידע על התנועה באתר האינטרנט שלו בזמן אמת (או כמעט בזמן אמת). לשם השוואה, Google Analytics מציע מידע רק לאחר 12 שעות.

 

פורסם באתר pCon החדש! - המלצות, אתרים, הכרזות ומאמרים, על מחשוב ואינטרנט http://www.pcon.co.il/v5/ArchiveMore.asp

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר